Хто їх зупинить?

Хто їх зупинить?

Чим гарячіше літо, тим спекотнішими стають дискусії щодо того, чи є межа в знищенні зелених насаджень. Особливо – в найбільших за кількістю населення містах та селищах Волині.

Про занепокоєння громадськості з приводу «сірих» планів щось будувати в луцькому сквері, розташованому між Палацом урочистих подій та школою-гімназією №21 «Волинська газета» розповідала неодноразово. Зокрема, й про те, як у період правління Богдана Шиби якась комерційна структура, прикриваючись фіговим листком благих намірів, задумала вирубати більшу частину дерев, а натомість… спорудити розважальний центр із гігантським басейном усередині.
Тоді ця ідея сконала, але бажаючих піти війною на унікальні рекреаційні та культурні пам’ятки обласного центру із сокирою чи відбійним молотком не зменшилося. І знову в центрі уваги – багатостраждальний сквер. А нещодавно, на превеликий жаль, було знищено й старий фонтан у скверику біля колишнього кінотеатру «Батьківщина». Кажуть, що в такий спосіб розчищається територія для чергової автостоянки, адже площа біля колишнього Будинку побуту уже розкуплена підприємцями під книжковий пасаж, а до нового центру надання адмінпослуг, як виявилося, доїхати фактично неможливо…
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: так знищили фонтан біля «Батьківщини», яка пережила навіть Другу світову війну… 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%