Лебедина пісня

Лебедина пісня

Анатолій Тимощук і його побратими продемонстрували всій футбольній Європі, що футбольна наука йде не в ліс, а в голову!
Щойно отримавши диплом тренера категорії «А», корінний лучанин Анатолій Тимощук, наш земляк В’ячеслав Шевчук, син найкращого бомбардира луцького клубу Андрія Федецького – Артем Федецький і вихованець «Волині» Євген Хачеріді у складі збірної України вирушили в Словенію, де після перемоги в першому матчі з рахунком 2:0 виборювали путівку на Чемпіонат Європи 2016 р. 
Чи варто нагадувати, що всі попередні спроби пробитися на фінальну стадію для синьо-жовтих завершувалися на стадії плей-офф невдало? Що навіть 1999-го протистояння з тими ж словенцями завершилося для наших футболістів поразкою за сумою двох матчів? І що навіть 17 листопада існувала висока ймовірність того, що виграє суперник?
Гра справді полоскотала нерви не одному вболівальникові. Особливо, коли на 11 хв. Цесар упритул розстріляв ворота П’ятова… Всі розуміли: ще одна невдача українців, і психологічна перевага буде на боці господарів. Але вже в компенсований час словенці грубо помилилися в центрі поля, Кравець віддав пас на вільного Ярмоленка, і – 1:1! 
Нарешті Україна пробилася в фінальну стадію! І – завдяки тим футболістам, які мають прямий стосунок до нашої області! Особливо слід звернути увагу на продуктивну гру 36-річних Анатолія Тимощука та В’ячеслава Шевчука, які, мабуть, виконають свою футбольну лебедину пісню влітку наступного року на французьких стадіонах, а вже тоді повісять бутси на цвях та сконцентруються на тренерській роботі.
Роман УСТИМЧУК.
На фото: історична мить тріумфу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%