Донецькі – на Волині

Донецькі – на Волині

Голова Донецької облради мало знає про волинську трагедію 43-го!

Сьогодні, 26 червня, делегація із Донеччину, котру очолив голова Донецької обласної ради Андрій Федорук, від’їздить на терени Донбасу. Узагалі гості з робочим візитом перебували на території області з 22 по 26 червня.  

Варто нагадати, що минулого року між представниками влади обох регіонів було підписано угоду про співробітництво, якою передбачається обмін досвідом та напрацюваннями і здобутками в царині органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. В 2012-му делегація волинян побувала на Донеччині. Нині ж колеги прибули з візитом ввічливості.
Гості зі східної України ознайомилися з роботою багатьох волинських підприємств: ТзОВ «Кальвіс», ДП «Волиньвугілля», зокрема шахта № 10 «Нововолинська», ТзОВ «БРВ-Україна», Нововолинський м’ясокомбінат «Пан Курчак». Особливо цікавилися донеччани досягненнями у сільському господарстві. Бо, на відміну від східної області, волиняни повністю забезпечують себе продуктами харчування. 
– Розвиток сільського господарства – особливо цікава сфера, – наголосив Андрій Федорук. – Хотілося б, аби в нас більше розвивалося тваринництво, було більше молочних ферм. На жаль, не можемо похвалитися такими ж цифрами щодо забезпечення регіону продуктами харчування власного виробництва. А цей сектор для нас дуже важливий. Намагатимемося адаптувати волинські ідеї до наших умов.
Та, попри те, що голова Донецької обласної ради – уродженець Волині, зокрема Ковеля, одначе у питаннях, пов’язаних із волинською трагедією 1943 року, орієнтується мало. Мовляв, про скандальну ухвалу польського сейму чув. Але дати оцінку… не може.
– Я не досліджував цієї теми, – відповів на запитання «Волинської газети» Андрій Федорук. – Тому глибокого аналізу зробити не зможу. Думаю, корисним буде спілкування з цього приводу із поляками. Розмову варто продовжити. Час та історія розставить пріоритети.
Світлана ГОЛОВАЧУК.
Фото прес-служби Волинської обласної ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%