Ковельчани запрацювали

Ковельчани запрацювали

12 листопада відбулася перша сесія Ковельської міської ради сьомого скликання. Її відкрила голова міської виборчої комісії Світлана Карпук та оголосила підсумки місцевих виборів. 
Отже, вдруге поспіль міським головою обрано Олега Кіндера, який подякував секретарю міськради Михайлові Гетьману та депутатам попередньої каденції за результативну працю задля розвитку Ковеля, за активну участь у життєдіяльності громади.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про колишнього депутата Соболєва Анатолія Анатолійовича, який 10 листопада нинішнього року відійшов у Вічність.
36 депутатів сформували склад новообраної міськради, представництво у якій за підсумками голосування отримали 7 політичних партій. Найбільше – 9 мандатів у Ковельській міськраді 7-го скликання мають депутати від ВО «Батьківщина», 8 – депутатів представлятимуть БПП «Солідарність». По 5  – «Українське об’єднання патріотів» (УКРОП) та ПП «Об’єднання «Самопоміч», 4 – у ВО «Свобода», 3 – у Радикальної партії Олега Ляшка і 2 – у  ПП «Сила людей». 
На урочистому засіданні новообраний Ковельський міський голова Олег Кіндер присягнув на вірність громаді, а всі місцеві обранці отримали посвідчення депутатів.
Під час сесії таємним голосуванням обрано секретаря міськради. Ним стала представник ВО «Батьківщина» Віра Федосюк. Депутати утворили постійні комісії ради. Було зареєстровано в міській раді фракцію ВО «Батьківщина» у складі 9 депутатів.
Прес-служба 
Ковельської міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%