Пожежна «чума» дісталася Ковельщини

Пожежна «чума» дісталася Ковельщини

Нинішньої зими справжньою пошестю став підпал дорогих іномарок. Серед тих, чиї авто постраждали від червоного півня, – бізнесмени з Луцька та Володимира-Волинського.
Проте виявилося, що в сумному рейтингу Ковельщина також задніх не пасе. Лише за минулий тиждень у районі сталося чотири пожежі!

Не дивно, що на останній нараді голова райдержадміністрації Сергій Матяшук висловив стурбованість таким станом справ.
Відтак у телефонній розмові начальник Ковельського районного відділу управління МНС України в області Олександр Капець прокоментував «Волинській газеті»: мовляв, дійсно, в селах Поворськ, Черкаси, Білин і Тойкут сталися пожежі:
– Найбільша з них зафіксована в Поворську. На локалізацію вогню в житловому будинку прибули семеро вогнеборців, а також виїхали чотири автомобілі: один – місцевого підрозділу МНС, ще один – із військової частини в Поворську та дві машини місцевої пожежної охорони.
Червоний півень погуляв також у Черкасах та Білині. Однак там приборкати вогонь вдалося швидше. В Черкасах із цим помогли пожежні. А в Білині місцеві жителі взагалі впоралися ще до прибуття еменесників.
– Натомість у Тойкуті, де зайнялася господарська будівля, довелося складніше. На локалізацію пожежі туди виїхали три автомобілі, – повідомив Олександр Капець.
Чому в районі склалася така ситуація, невідомо. Серед причин, що спровокували пожежу, стали займання електропроводки, неналежна експлуатація пічного опалення, а в Білині – дитячі пустощі з вогнем.
– Ми постійно проводимо роз’яснювальну роботу в населених пунктах. Здійснюємо подвірні обходи, під час яких нагадуємо про елементарні правила безпеки. Задля ефективності залучаємо до роботи сільських голів та соціальних працівників, на обслуговуванні котрих – незахищені верстви населення, – перелічив начальник райвідділу УМНСУ в області. – Проте повну інформацію про причини надзвичайних ситуацій нададуть правоохоронці, котрі наразі проводять розслідування.
Оксана БУБЕНЩИКОВА

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%