Колодяжне потребує змін

Колодяжне потребує змін

Незадовго до відзначення 142-ї річниці від дня народження Лесі Українки голова Ковельської райдержадміністрації Сергій Матяшук побував із робочою поїздкою в Колодяжненській сільраді. 
Як інформує прес-служба райдержадміністрації, очільник району провів зустрічі з головою Колодяжненської сільради Ярославом Кушніруком, керівниками підприємств, установ, організацій, розташованих на території ради з питань соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів. Проїхавши сільськими вулицями, Сергій Васильович дав оцінку стану доріг. Оглянувши бюджетні установи, зокрема – місцевий Будинок культури – висловив негативну оцінку стану цього приміщення. 

Ознайомився голова райдержадміністрації і з роботою місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, поцікавився питаннями матеріально-технічного забезпечення, харчуванням дітей. Сергій Васильович висловив стурбованість відсутністю у навчальному закладі внутрішніх санвузлів, спортивного залу. Потребує поновлення і навіс для зберігання палива.

Сергій Матяшук також побував у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї-садибі Лесі Українки. Обговорені заходи щодо ліквідації підтоплення на території музейного комплексу, необхідність очищення меліоративного каналу, здійснення робіт із облаштування дренажного колектору, а також – фінансування проведення цих заходів. 
Під час поїздки також вивчено перспективи проведення подальших робіт із реконструкції приміщення дошкільного навчального закладу в знаменитому селі.
Роман УСТИМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5%
Банкет під час чуми (23) - 57.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.5%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 17.5%
Мені байдуже (1) - 2.5%