КОЛКИ ТЕРПЛЯТЬ

КОЛКИ ТЕРПЛЯТЬ

Дорогу в селищі на Маневиччині, яка допекла і водіям, і місцевому люду, розпочнуть ремонтувати у серпні.

Назву древньому містечку Колки пов’язують зі словом «кілки». Але якщо ті первісні кілки колись були єдиним, що лишилося на місці поселення після великої пожежі, то нинішніми … колківчани городять узбіччя центральної дороги, що пролягає через селище і веде до Маневичів, Любешова, а далі й у Білорусь. Все для того, аби автівки, що не можуть здолати непрохідний місцевий шлях, не їздили попід самісінькими парканами.

Дорога у Колках – не один рік нагадує катакомби. Особливо печального вигляду вона набула після цієї зими. Шматок такого екстриму, чесно кажучи, не прикрашає селище. Радше навпаки: у сотень водіїв Колки віднедавна асоціюються не з Колківської республікою або князем Романом Мстиславовичем, а з суцільними ямами та вибоїнами, що зробили міжнародний шлях не просто непривабливим, а навіть небезпечним. Та митарства на колківській дорозі незабаром закінчаться.

«Волинська газета» пильно стежить за розвитком подій довкола цього шляху. Ми вже розповідали читачам про те, що навесні на необхідності серйозного ремонту полотна наголосив голова облдержадміністрації Борис Клімчук. Як і на тому, що у Колках слід не просто реконструювати дорогу, а й облаштувати систему водовідведення. Позаяк дорога  в мокру пору нагадує заплаву. Тоді ж волинські дорожники тимчасово вирівняли відрізок шляху, замостивши численні ями. На узбіччях встановили знаки. Правда, через деякий час потік транспорту повернув цей шлях у первісний стан. А колківчани знову забідкалися…

Під час нещодавньої оперативної наради Борис Клімчук повідомив: колківська дорога є у переліку тих об’єктів, які ремонтуватимуть цього року. Серйозний ремонт, за намірами влади, розпочнеться у серпні. Тож, недовго Колкам залишилося терпіти.

Олена ЛІВІЦЬКА.

На фото автора: Колки – супер! Але не за якістю доріг. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%