"Кубок дружби"

27 червня у Луцьку відбулися традиційні змагання з військово-прикладних та масових видів спорту серед управлінь Служби безпеки України у Волинській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях.
Добрий почин проведення спортивних спартакіад серед співробітників спецслужби розпочався саме в Луцьку далекого 1965 р., коли першість виборювали представники Волині, Рівненщини та Брестської області Республіки Білорусь. 

Ці традиційні змагання мають коротку та влучну назву – «Кубок Дружби». 
Як інформує прес-центр СБ України, до програми спортивного форуму увійшли турніри зі стрільби, плавання, легкої атлетики, гирьового спорту, шахів, міні-футболу та волейболу. Відкрив турнір начальник УСБУ у Волинській області генерал-майор Володимир Мельникович. Учасників змагань привітали заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк та перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук. 
У підсумку напруженої, але дружньої боротьби переможцем змагань стала команда господарів турніру, срібний та бронзовий «Кубки Дружби» здобули представники Рівненщини та Хмельниччини.
Наш кор.
Фото прес-служби УСБУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%