Випускники-2013

Випускники-2013

2 липня ректорат Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки під керівництвом професора Ігоря Коцана уже традиційно провів святкове вручення дипломів магістрів цьогорічним випускникам. 

У гості до викладачів та студентів Лесиного вишу завітав голова облдержадміністрації Борис Клімчук, начальник УМВСУ у Волинській області Олександр Терещук, перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук, представники різноманітних установ та організацій області, які долучилися до вшанування молодих фахівців із різних факультетів та інститутів СНУ.
Вручаючи дипломи відмінникам, Борис Клімчук, зокрема, закликав молодь відповідально взяти старт у дорослому житті й гідно пройти всю дистанцію. Як приклад, що часових меж для самовдосконалення не існує, Борис Петрович під оплески присутніх повідомив: цього року збулася його давня мрія – він захистив кандидатську дисертацію.
Завершилася велелюдна урочистість виконанням музичних творів. Серед інших подарував випускникам пісню і народний артист України Василь Чепелюк.
Вл. інф.
Фото Петра КРИВОШЕЯ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (0) - 0%
Гідна оплата праці держслужбовців (0) - 0%
Підстава для негайного звільнення чиновників (0) - 0%
Мені байдуже (0) - 0%