Змінити ментальність

Змінити ментальність

Отож, добіг до кінця XV ювілейний фестиваль Jazz Bezz, який став можливим за підтримки Генерального консульства РП у Луцьку, Луцького джаз-клубу, мистецького об’єднання «Дзиґа», МГО «Єднання», Благодійного фонду «Співдружність-Волинь», театру «ГаРмИдЕр».
Завершив фестиваль у Луцьку польський гурт «Angela Gaber Project». 
– Сьогодні буде унікальна музика. «Angela Gaber» втретє виступає в Луцьку. Щиро переконаний, ця музика вам сподобається, – звернувся перед початком концерту консул Генконсульства РП у Луцьку Кшиштоф Савіцкі. 
І справді, польський гурт вразив поціновувачів джазу, бо те, що музиканти представили на сцені, перепліталося з культурною мозаїкою різних частин світу, при цьому вони використовували різні етнічні інструменти: рамковий барабан, дудук, бузукі, дзвіночки, шейкер та інші. А голос солістки Анджели Габер звучав у самих глибинах душі.
Генеральний консул РП у Луцьку Беата Бживчи у процесі дійства запропонувала долучитися до польської передріздвяної традиції – ділитися радістю один з одним і бажати найкращого через ламання облатки (такий прісний хліб).
– У рамках Jazz Bezz цьогоріч у нас були такі екстраавангардні, ексклюзивні колективи. Можливо, хтось і не зрозумів, але думаю, всім сподобалося. Було представлено багато країн. Так що у Луцьку вийшов такий мудрий, математичний джаз. Переконаний: такий фестиваль змушує задуматися, змінює ментальність, – поділився президент Луцького джаз-клубу Олег Баковський.
Традиційно Jazz Bezz завершився джем-сейшн, до якого долучилися і Олег Баковський, і Кшиштоф Савіцкі, й відома у Луцьку джазова співачка Інна Кириченко.
Під час концерту продовжували збір коштів для поранених воїнів АТО. За три дні вдалося зібрати близько 10 тис. 670 грн.
Чекаємо зустрічі у наступному році!
Наталія ГЛАВНІЧЕК.
Фото автора.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%