Радник-випивоха: 1,3 проміле?

Радник-випивоха: 1,3 проміле?

Інтернет-портал «Волинські новини» 15 грудня ц. р. оприлюднив неприємну новину. Зі слів керівника облорганізації «Правий сектор» Сергія Дружиновича, радник голови облдержадміністрації Андрій Харлампович, який фактично виконує функції голови Ратнівської райдержадміністрації, зафіксований громадськими активістами в стані алкогольного сп’яніння…
«Активістам поскаржилися на ймовірні махінації з тендером на будівництво місцевого дитсадка. Також їм надійшла інформація про те, що влада обіцяла бізнесменам підтримку у виграші тендерів в обмін на допомогу під час виборів. Коли ж активісти почали спілкуватися з радником голови облдержадміністрації, то з’ясували, що він у робочий час сів за кермо напідпитку. Експертиза підтвердила цей факт – у крові Андрія Харламповича виявили 1,3 проміле алкоголю. У результаті – підтверджене медичною експертизою алкогольне сп’яніння державного службовця, який перебував за кермом державного автомобіля в робочий час, та жодного спростування про порушення державних закупівель», – пишуть «Волинські новини» з посиланням на Сергія Дружиновича.
У першому варіанті повідомлення, до речі, на сайті розміщувалося відео, на якому добре видно, в якому стані спілкувався з правосекторівцями Андрій Харлампович. Але в 12 год. 13 хв. 15 грудня воно стало недоступним…
Як події розвиватимуться далі, наразі невідомо. В усякому випадку, сам Андрій Адамович публічно ніяк не прокоментував ці звинувачення. Але що «спустити на гальмах» цей інцидент не вдасться нікому ні в Ратному, ні в Луцьку, то це очевидно. Тим паче, що з 12 січня 2015 р. розпорядженням голови облдержадміністрації Володимира Гунчик радником та фактичним очільником виконавчої влади Ратнівщини працює саме Андрій Харлампович. Згодом як кандидат у депутати облради він узяв участь у дострокових виборах, але з тріском програв їх Володимирові Бондарю, який і в жовтні ц. р. набрав у своєму окрузі найбільшу від усіх інших однопартійців кількість голосів.
Оскільки до безкінечності Ратнівська райдержадміністрація в «безголовому режимі» працювати не може, звинувачення «Правого сектору» таки можуть призвести до кадрових змін. Тим паче, що колишній голова облдержадміністрації Борис Клімчук невідкладно звільнив із посади голову Рожищенської райдержадміністрації, тільки отримавши інформацію про ДТП із участю нетверезого чиновника. В цьому випадку аварії механічної не було, але факт політичної диверсії – очевидний.
Наш кор.
На фото «Волинського інформаційного порталу»: Адам Харламович у період висування кандидатом у депутати облради від рідного району.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%