Свято поколінь

Свято поколінь

Володимир-Волинський агротехнічний коледж відсвяткував 90-річчя від моменту заснування!
11 грудня в агротехнічному коледжі Княжого міста було велелюдно та святково. Адже саме цього дня директор навчального закладу Олександр Коновалюк організував урочистості з нагоди ювілею навчального закладу, який почав готувати фахівців для аграрного сектору волинського села ще в польські часи. За довгі десятиріччя коледж пережив чимало реорганізацій і перейменувань, але зберіг найголовніше: якісну школу підготовки кадрів для сільгоспвиробництва. Про це, як і про понад 22 тис. вихованців, зі сцени сказав найповажніший викладач коледжу Станіслав Ярмошевич, який трудиться тут на педагогічній ниві 50 років.
Привітати колектив та студентство зі славною датою прибуло й чимало почесних гостей. Насамперед слід відзначити присутність митрополита Луцького і Волинського УПЦ Київського патріархату Михаїла, заступника голови облради Романа Карпюка і директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенка. Вони, а також представники влади районного та міського рівнів вручили ювілярам грамоти та подарунки, а силами художньої самодіяльності гостям подякували хорошим концертом.
Особливо ж зворушливі слова лунали на адресу тих, хто під час проведення АТО загинув у бою за свободу та незалежність України або продовжує виконувати ратний подвиг на цій неоголошеній війні.
Роман УСТИМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%