«Прокурорська» бригада?

«Прокурорська» бригада?

Затримано рівненський  бус із нашими дубовими колодками.
Із суботи на неділю у заказнику місцевого значення «Лісова алея» невідомі зрізали два столітніх дуби. Сталося це в ніч на Андрія. Заказник розташований в урочищі Джерела, через нього проходив фронт Першої світової. Про це і досі нагадують окопи. Дуби, вочевидь, ровесники цієї далекої війни і душі загиблих воїнів, за легендами, відродилися саме у цих віковічних королевичах лісу. Це відбувалося за якусь сотню кроків від траси «Луцьк-Рівне» і не могло залишитися без уваги. Першим забив на сполох майстер Мощаницького лісництва ДП «Цуманське ЛГ» Андрій Карпович. На підмогу одразу ж виїхала рейдова бригада лісової охорони на чолі з головним лісничим ДП «Цуманське ЛГ» Сергієм Арендарчуком, із Ківерців на місце пригоди вирушив поліційний патруль у складі дільничного майора поліції Валерія Лук’янчука та старшого інспектора капітана поліції Ігоря Денисюка. Тим часом події розгорталися, мов у детективних серіалах. Лісова охорона, у складі якої, окрім Сергія Арендарчука, були оперуповноважений Ківерцівського відділу поліції майор Микола Гламазда, лісничий Мощаницького лісництва Володимир Бадзян, стала переслідувати білий «Мерседе-Bенц» ВК 6547 АМ. Угледівши погоню, легковик «Рено», що, вочевидь, супроводжував крадіїв, спробував підрізати автівку лісоохоронців і відсікти від буса. 
Але тут нагодилася поліційна підмога. Лісокрадії покинули бус на обочині дороги та дали драла полями, за ними накивали п’ятами і декілька пасажирів «Рено», але сам водій і його напарник все ж були затримані. Новопризначений директор ДП «Цуманське ЛГ» Володимир Туревич та рейдова бригада лісоохорони ВОУЛМГ у складі Руслана Войцеховського, Валерія Кропиви і Віталія Пивовара, які оперативно прибули до місця затримання, виявили у салоні буса 10 метрових колодок дуба, а неподалік бензозаправки «Формула» знайшли і знаряддя злочину – бензопилу, рулетку, ключ, рукавиці… 
Зараз проводиться слідство. Та вже відомо, що цього ж крадія за подібне правопорушення затримували торік. Тоді автівку було арештовано і доставлено на штрафний майданчик Ківерцівського райвідділу міліції, слідчі завели справу за підозрою у скоєнні крадіжки, та її витребувала Рівненська облпрокуратура. І ось той самий бус знову фігурує у злочинній схемі! Лісогосподарству завдано збитків на суму 16 тис. 932 грн. Та на цей раз штрафом відбутися не вдасться. На затриманих та їхніх покровителів  чекатиме кримінальна відповідальність, адже вони зрізали віковічні дерева у заказнику, що посилює відповідальність за скоєне.
Сергій ЦЮРИЦЬ.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%