Здивували самих себе

Здивували самих себе

Кубок Європи з карате цьогоріч відбувся у столиці Угорщини. Будапешт гостинно вітав спортсменів із 14 країн світу у День захисника Вітчизни. Волинські спортсмени на цих змаганнях перевершили самих себе, чим неабияк здивували навіть тренерів! Про найцікавіше – в деталях.

Юні спортсмени із Всеукраїнської організації Японської асоціації карате, штаб-квартира якої розміщена у Луцьку, потрапили до складу збірної України завдяки постійному сприянню голови облдержадміністрації Бориса Клімчука та підтримці Благодійного фонду народного депутата України Ігоря Палиці „Новий Луцьк” . Волиняни на цих змаганнях  неабияк посприяли у досягненні високого рівня української команди.
Особливо відзначився шестирічний Володимир Тимошевич, котрий став чемпіоном Європи, впевнено здолавши  в поєдинках трьох своїх суперників із Німеччини, Словаччини та Угорщини. Своїми перемогами Володимир вразив навіть тренера – чемпіона світу Олександра Криська, оскільки хлопчик бився абсолютно по-дорослому, вміло застосовував найновішу тактику та техніку поєдинків. Ще більше вражає той факт, що Володимирові вдалося легко побороти старших за віком та відповідно більших у ваговій категорії суперників!
Вдало виступив на змаганнях і Денис Левицький. Отримавши кілька впевнених перемог, він зайняв почесне третє місце і бронзову медаль. А донька головного тренера Олександра Криська, незважаючи на те, що тільки перейшла до наступної вікової категорії, впевнено відправляла своїх суперниць у нокдаун. 
На жаль, до півфіналу наші спортсмени не дійшли. Як зізналися самі учасники змагань та їхні тренери, упередженість суддів на шляху до перемоги відчувалася неабияк... Проте результат волинян досить високий  – четверта сходинка європейського п’єдесталу. 
Загалом Україна посіла друге командне місце, пропустивши вперед лише організаторів турніру – збірну Угорщини. Попереду у наших юних спортсменів – чемпіонат України в Коростені, Кубок світу в Мальме (Швеція), чемпіонат Європи в Констанці (Німеччина), чемпіонат світу в Глазго (Великобританія). Всі ці змагання відбудуться цієї весни, тож, переконані, наші каратисти приємно здивують іще не раз.
Світлана ДУМСЬКА.
На фото: команда юних волинських каратистів показує європейський рівень. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%