«Грифон» знекровили?..

«Грифон» знекровили?..

Сьогодні, 27 лютого 2013 року, з 9-ї ранку бійці спецпідрозділів міліції «Грифон» та «Беркут»… атакують приміщення Волинської обласної станції переливання крові. Насправді нічого з розряду надзвичайних подій чи рейдерських атак у Луцьку не трапилося. Місія у правоохоронців дуже мирна. Навіть – благородна. Вони в рамках Дня донора здають кров.

Варто нагадати, що акція, організована управлінням УМВСУ у Волинській області, цього року відбувається не вперше. В середині лютого для медичних потреб кров здавали працівники обласного відомства. Звісно, донором став і начальник УМВСУ у Волинській області Олександр Терещук. Тоді до гарної справи приєдналися курсанти та викладачі Волинського училища професійної підготовки працівників міліції. Загалом – 60 осіб. Лікарі зібрали більше 20 літрів крові.
Як повідомили у СГЗ УМВСУ у Волинській області, співпраця міліціонерів зі станцією переливання крові триває 15 років. За цей час кілька тисяч правоохоронців краю стали донорами, а відтак долучилися до благородної місії – збереження життя людей.
За ініціативою управління створено банк крові для правоохоронців. Окрім того, волинські міліціонери систематично здають кров для онкохворих, а працівники ДАІ – для тих, хто постраждав у ДТП.
Світлана ГОЛОВАЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%