Допомога гарантована

Допомога гарантована

Для якісного та ефективного здійснення діяльності щодо нагляду за додержанням і застосуванням законів Волинський прокурор із нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Олександр Курсов інформує громадян про те, що в разі порушення конституційних прав та свобод або вчинення щодо них корупційних правопорушень чи інших протиправних дій службовими особами військових формувань, громадяни можуть звернутися за захистом та допомогою. Контактна інформація Волинської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 2; тел./факс: (0332) 24-00-00, 24-90-02.
До компетенції відомства належить нагляд за дотриманням законності в дислокованих на Волині військових частинах, установах, організаціях та підприємствах Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Внутрішніх військах та спеціальній міліції Міністерства внутрішніх справ України, а також підприємствах оборонно-промислового комплексу.
Аналіз роботи у 12012 р. свідчить, що спеціалізованої прокуратури громадяни зверталися з заявами щодо дотримання законності під час призначення пенсій військовослужбовцям запасу, звільнення з військової служби та забезпечення вимог житлового законодавства. Зокрема, за поданням заступника Волинського спеціалізованого прокурора до Волинського обласного військового комісара на квартирний облік житловою комісією Луцького гарнізону було взято для отримання житла громадянина С. та членів його родини.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%