«Різдвяний ангел»

«Різдвяний ангел»

Під такою назвою у Шацькому лісовому коледжі ім. Валентина Сулька відбувся благодійний вечір колядок, на якому зібрано понад 13 тис. грн. 
Благочинний, настоятель Свято-Різдво-Богородицького храму смт Шацьк, протоієрей Микола Вихор, заступник голови Шацької райдержадміністрації Сергій Кужель, голова Шацької райради Сергій Карпук та селищний голова Сергій Віннічук, вітаючи краян, говорили про війну і мир, патріотизм, духовну місію церкви. 
А потім залунали колядки. Їх виконували церковні хори та діти недільних шкіл, що діють при храмах Шацького благочиння.
– Ми свій виступ розпочали із козацької колядки «Вставайте, браття мої милі», – каже учасник хору Свято-Аннівської церкви с. Мельники Федір Гірич. – Готувалися до цього заздалегідь, тож хористи, а цього дня разом зі мною виступали матушка Наталія Границька і настоятель храму Петро Границький, Микола Цюриць, Василь Гірич, Василь Терета, Олена Гірич, Валентина і Галина Дударчуки, Галина Гінайло, Софія Полінкевич, Ольга Гірикович, колядували так щиро і натхненно, що зал буквально зірвався оплесками. Піща, Світязь, Пульмо, Шацьк, Голядин, Ростань, Пулемець – всі-всі села округи славили Рожденного. Глядачі також не залишилися байдужими, долучилися до акції зі збору коштів на доброчинні цілі і зібрали 13300 грн. 
А вже минулої неділі у коледжі відбувся фестиваль колядок і щедрівок «Три празники в гості», у якому брали участь аматорські колективи клубних установ р-ну та учні музичної школи. 
Церковні хори обходять людські оселі, намагаючись колядками звеселити усяку живу душу, донести радісну звістку до вдовиць і сиріт, багатих і бідних, зайти у всякий дім кожного села.
Сергій ЦЮРИЦЬ.
На фото газети «Шацький край»: святкове дійство у коледжі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%