Сторінками минулого

Сторінками минулого

85 років тому
Водохреща в Луцьку
19 січня Луцьк урочисто обходив свято Водохреща. Уранці в усіх церквах відбулися урочисті Служби Божі, по закінченні яких о 12 год. сполучені хресні ходи з усіх церков направилися головними вулицями міста до р. Стир, де й відбулася урочистість водосвяття. У поході взяв участь батюшка  місцевого полку з полковим прапором і оркестрою на чолі. На чолі хресного ходу стали пан-отці протопресвітер П. Пацевський і прот. А. Павлюковський та члени Луцького Чесно-Хресного Брацтва разом із головою Брацтва інж. П. Пилипчуком. У поході взяло участь до 20 тис. людей.
(«Українська нива», 1931 р.)
55 років тому
Новий карбованець
Де не побуваєш у ці дні: в кіно, на базарі, в магазині, і в їдальні обов’язково почуєш такі слова: «Ви вже свої гроші обміняли?». Той, хто ще не встиг цього зробити, неодмінно поцікавиться, який вигляд мають ті гроші випуску 1961 р., захоче потримати їх у руках. Населення добре розуміє, що рішення партії та уряду про запровадження в обіг нових грошей та введення нових масштабних цін має величезне народно-господарське значення.
(«Вільний шлях», 1961 р.)
15 років тому
Міністр з Росії – у Києві
В Україну має прибути міністр оборони Росії Ігор Сергєєв. Він планує обговорити проблеми Чорноморського флоту Росії, який розміщується у Криму. В українському Міністерстві оборони вважають, що найбільше Росію хвилює закріплення прав власності на майже 40 об’єктів у Севастополі, що побудовані за кошт Росії після 1992 р.
На фото: Чорноморський флот у Севастополі.
(«Досвітня зоря», 2001 р.)
5 років тому
Дорога характеристика
Співробітники Служби безпеки України викрили протиправну діяльність командира однієї з військових частин м. Володимира-Волинського, який вимагав хабара у солдата строкової служби. Встановлено, що майор вимагав 1500 дол. США у військовослужбовця за надання йому після звільнення в запас позитивної службової характеристики, необхідної для працевлаштування в одну з державних структур.
(«Волинська газета», 2011 р.)
За матеріалами Державного архіву у Волинській області підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%