Як ді-джеї з Луцька Лондон брали

Як ді-джеї з Луцька     Лондон брали

І то чим – звуками природи й техніки!

Словом, проект Electrovantuz Олександра Уласенка і Тараса Єфіменка переміг у міжнародному конкурсі ді-джеїв. І це при тому, що досі хлопці грали хіба для друзів на закритих домашніх вечірках із кавою.Про це першими повідомили колеги із Cultprostir, вони й допомогли нам знайти хлопців через Фейсбук, за що особлива вдячність.
Так-от: грали собі лучани  (тепер, правда, хлопці живуть у Києві) у невеликій власній, як самі називають, студії, і лише для себе. Бо обоє мають роботу, що геть не пов’язана з музикою. Але музика завжди була, тож логічно, що як тільки вона пішла в люди – й іншим сподобалося.
Конкурс організували Formula Е та одна з провідних електронних музичних онлайн шкіл Point Blank. Завдяки цьому чемпіонату вже не один рік молоді продюсери можуть просунути свою музику на Formula E Global TV.
Олександр побачив на сайті оголошення про конкурс, просто завантажив мелодію. І тут – перемога. Вони – найкращі зі ста учасників! Хлопці тепер отримають приз – 500 британських фунтів стерлінгів і квитки на Formula E. Окрім того, музиканти зустрінуться з офіційний ді-джеєм Formulа E і зіграють свій трек на вечірці E-village в Англії. Це буде завершальне паті у Лондоні, а музика гурту з Луцька прозвучить як саундтрек. Поруч демонструватимуть вміння відомі ді-джеї, буде дискотека для молоді. 
Тарас: «Те, що ми їдемо до Англії перший раз і відразу як музиканти – це вже везіння. В Україні про нас ніхто не знає». 
Олександр: «У нас переважно електронна музика із вставками акустичних інструментів. Ми маємо маленьку студію, граємо на синтезаторах, барабанах. Я, наприклад, маю музичну освіту, але працюю у великій компанії. Я айтішник».
Тарас: «Серйозно писати музику почав років 5 тому. Ми з кумом джемили вдома, з часом став накопичуватися матеріал. Спочатку ми серйозно свою творчість не демонстрували – тільки для друзів. Тепер же це – гарна можливість у майбутньому розвивати таку роботу. Загалом я теж маю музичну освіту (навчався по класу баяна), а працюю журналістом видання «UPDATE». Це такий молодіжний журнал та Інтернет-ресурс».
Олександр: «А я закінчив музичну школу №1 у Луцьку по класу фортепіано. Тож принагідно, як часто кажуть на телебаченні, передаю привіт. 
Знаєте, раніше наша творчість приносила тільки задоволення, але от тепер ми виграли гроші. Вони, правда, підуть на візу, поїздку, готель…»

Тарас: «До речі, на саунклауді, де ми виклали альбом, уже до тисячі прослуховувань! Мабуть, добре, що наша музика довгий час пробула в лабораторії, вийшло, що звуки синтезовані часом. Зараз багато хто пише на семплах, тобто – вже написаних звуках. А ми їх беремо із природи. Це може бути гудіння машин, подих вітру – та будь-що! Звісно, і в нас є семпли, але переважно – вся музика авторська. Ми розробили певну музичну філософію, тобто кожен трек – це історія. Навіть є таке, що у відкритому космосі один космонавт летить до іншого. Це, можна сказати, невеличкий театр».
Олександр: «Ми загалом працюємо і разом, і окремо. Я маю власний проект, Тарас теж. Але от Electrovantuz – спільний».
Тарас: «А знаєте, чому Electrovantuz? З частинкою еlectro все зрозуміло, а vantuz – качає. А головне ж у музиці, щоб вона качала, чи то, правильніше, заводила». 
Олександр: «Ми, до речі, також – учасники гурту «Микола і телевізор» разом із поетом Богданом Горобчуком та теж поетесою Еллою Євтушенко, виконуємо інтелектуальну попсу».
Тарас: «Ви, до речі, запитували… Наша поїздка в Лондон – у червні. Тож маємо час для підготовки нового матеріалу».
Олександр: «А потім, обіцяємо, приїдемо в рідний Луцьк і покажемо, під яку музику розважається лондонська молодь».
Спілкувалася 
Світлана ДУМСЬКА


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%