Сторінками минулого

Сторінками минулого

85 років тому
Повстання в Україні
Останніми днями на Україні було зроблено кілька нападів повстанців на совітські установи. В околицях Полтави працює новий повстанський відділ, який звернувся до населення з відозвою повстати проти большевиків. У кількох районах попалено колхози. У Кобеляках убито голову місцевої ради Скнара, а його дім спалено. На залізничній лінії Київ – Полтава зроблено кілька нападів на потяги.
(«Українська нива», 1931 р.)
10 років тому
«Інтерпорт Ковель»
Американська компанія проявила інтерес до участі в реалізації проекту спеціальної економічної зони «Інтерпорт Ковель». Інвестор просить виділити 6-8 га землі під будівництво контейнерного терміналу, об’єктів переробки сипучих вантажів, металопрокату і лісоматеріалів, а також розміщення автогосподарства. Розмір інвестицій оцінюється в 5-6 млн дол. США.

У Росії вбивають журналістів
Росія і Колумбія вважаються найнебезпечнішими країнами для журналістів. Такий висновок було зроблено у Парижі на засіданні Всесвітньої асоціації газет. У 2000 р. в Росії було вбито шість, а в Колумбії – десять журналістів. Всього, за даними асоціації, минулого року загинуло 53 «акули пера».
На фото: відомий російський журналіст Влад Лістьєв був убитий у Москві ще 1995-го, але донині вбивць так і не знайшли.
(«Досвітня зоря», 2001 р.)
5 років тому
Алкоголь школі не товариш
Рішення виконавчого комітету Луцької міської ради  про заборону торгівлі алкогольними напоями біля навчальних закладів підписав міський голова Микола Романюк. Відповідно до рішення, «прилеглою» вважається територія, що розташована в радіусі 100 м від межі території навчального закладу. Про факти продажу громадянам, які не досягли 18 років, пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів управління муніципальної поліції, департамент підприємництва, Луцький МВ УМВСУ у Волинській області інформуватимуть міську раду.
(«Волинська газета», 2001 р.)
За матеріалами Державного архіву у Волинській області підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%