Прийшли заступники

Прийшли  заступники

2 лютого на меморіальному комплексі «Вічна слава» в Луцьку відбулися традиційні урочистості з нагоди чергової річниці звільнення обласного центру від гітлерівських окупантів. 
Зробили це в 1944 р. радянські війська зі складу 13-ї армії. І хоча заміну одного загарбника на другого важко назвати визволенням, органи влади традиційно цього дня влаштовують урочистості. Цього року до пам’ятника «Поранений солдат» вінки поклали голова ветеранської організації Олександр Булавін, заступник голови облради Роман Карпюк, заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук і заступник Луцького міського голови Андрій Киця. Духовенство відслужило молебень, а представники громадськості поклали квіти.
Варто зауважити, що схожі заходи на меморіалі віднедавна відбуваються не біля центральної стели, а в іншому місці. Головна ж споруда комплексу, збудованого на місці знищеного атеїстами римсько-католицького кладовища, перебуває в аварійному стані, і щоб масивні елементи оздоблення не впали комусь на голову, влада вирішила вшановувати події з історії війни подалі від небезпечної зони. 
Наш кор.
На фото Петра КРИВОШЕЯ: під час урочистостей на меморіалі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%