Кредитові настане кінець

Кредитові настане кінець

Сім’я Мартинюків-позичальників: троє пологів – семеро дітей!

Історія цієї незвичайної родини з Володимира-Волинського стала предметом прискіпливої уваги на рівні області, коли депутатська комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики облради розглядала запропоновані для внесення на чергову сесію пропозиції щодо фінансування різноманітних статей видатків.
Прохання до обласної влади за дорученням місцевого керівництва озвучила заступник Володимир-Волинського міського голови Лариса Кулікова. Суть із одного боку (часи настали важкі для всіх) цілком банальна: родина Мартинюків просить у депутатів допомоги виплатити банкірам понад 41 тис. грн кредиту, взятого для будівництва житла. Зазвичай у таких випадках заявники отримують відмову: мовляв, самим треба було думати, як віддавати, коли брали! 
Але під час розгляду звернення на перший план виступила друга, набагато вагоміша обставина. Як сповістила Лариса Володимирівна, коли в сім’ї Мартинюків вперше народилася трійня, то на основі чинного законодавства взяли іпотечний кредит на суму понад 110 тис. грн. Щомісяця виплачували визначену суму, зуміли звести двоповерхову оселю, щоправда, наразі вона не здана в експлуатацію, бо будівельні роботи не завершені. 
Але й не це головне: доки перша трійня зростала, сім’я поповнювалася новими дітьми! Другий візит у пологовий будинок молодої мами завершився благополучним народженням ще двох діток, а треті пологи принесли аналогічний результат. Відтак, сім’я Мартинюків на цей момент складається з двох дорослих і сімох дітей.
Начальник департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк пояснив депутатам, що сума щомісячного платежу становить лише 360 грн, а тому є цілком посильною для подальших виплат. 
Але депутати Валерій Діброва і Володимир Бондар запропонували окремим сесійним рішенням із бюджету області 2016-го перерахувати банкірам 41814 грн і «закрити» кредитну історію батьків сімох дітей раз і назавжди. 
Голова комісії Людмила Кирда поставила пропозицію на голосування, і її підтримали майже одноголосно (один депутат утримався). 
Тепер усе вирішить сесійне засідання.
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: члени бюджетної комісії під час засідання.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.6%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (1) - 2.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5.3%
Банкет під час чуми (23) - 60.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.6%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 18.4%
Мені байдуже (1) - 2.6%