Про Фуріва замовте слово…

Про Фуріва  замовте слово…

Це один із тих керівників, який лишив по собі добру пам’ять: 9 лютого Івану Фуріву було б 80 років. 
З іменем Івана Фуріва (09.02.1936 р. – 29.11.2003 р.) завжди буде пов’язаний один із бурхливих періодів розвитку Волині. Це та людина, яку справедливо називають будівничим і мудрим керівником. Громадський, профспілковий діяч, талановитий організатор. 
Як голова міськвиконкому, Фурів зробив усе можливе, щоб у Луцьку були споруджені такі важливі об’єкти, як підшипниковий завод, меланжевий комбінат, запущено тролейбус, побудовано багато лікувальних та шкільних закладів, споруджено меморіал, драмтеатр.
Майже десять років (1981 – 1988 рр.) ця прекрасна людина з невичерпною енергією очолювала волинські профспілки. Тоді були збудовані навчально-методичний центр профспілок, туристичні  бази та оздоровчі комплекси: «Шацькі озера» та «Пролісок», «Лісова пісня» та «Світязь», «Волиньтурист».
Знаковою подією для міста стало спорудження та відкриття (1987 р.) нового приміщення Волинської обласної профспілкової бібліотеки. Бібліотека – серед небагатьох в Україні, яка зберегла своє призначення як  заклад  культури профспілок, стала центром дозвілля для жителів мікрорайону, долучається до громадського життя міста, проводить розважальні заходи, є центром із надання інформаційних послуг. Із 2008 р. книгозбірня носить ім’я Івана Івановича Фуріва, а на фасаді приміщення закріплено меморіальну дошку з портретом та прізвищем її будівничого. Колектив бібліотеки глибоко шанує пам’ять про нього. В архівах зберігаються  матеріали, фотографії, копії документів про державні нагороди Івана Фуріва, а до ювілейних та пам’ятних дат  організовуються  виставки та зустрічі.
Ніна МАРУСЮК. 
На фото: Іван Фурів – колишній керівник волинських профспілок.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (2) - 66.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 33.3%
Підстава для негайного звільнення чиновників (0) - 0%
Мені байдуже (0) - 0%