Сторінками минулого

Сторінками минулого

85 років тому
Анархія на залізницях
…Як видно з совітської преси, в совдепії на залізницях панує повна анархія; розклад руху потягів не виконується, на станціях стоять 49 тис. 800 порожніх вагонів, які чекають і не дочекаються навантаження, парохотягів не ремонтують, дисципліна серед залізничників впала.
(«Українська нива», 1931 р.)

75 років тому
Вивчення військової справи
Берестечківська районна рада Тсоавіахіму за останній час значно покращила масово-оборонну роботу. В установах і селах створено 26 первинних організацій, в які вступило 539 чол. Трудівники району проявляють великий інтерес до вивчення військової справи. Голова сільради с. Піски тов. Плечук і голова первинної тсоавіахімівської організації тов. Скороботюк утворили у своїх селах гуртки по вивченню правил протихімічної оборони. В них навчається 120 чол.
На фото: агітаційний плакат часів СССР, який закликав вступати у ряди Тсоавіахіму (товариство сприяння обороні, авіації, хімії).
(«Радянська Волинь», 1941 р.)

10 років тому
Кислотний маніяк
Схоже на те, що на центральному ринку Луцька з’явився кислотний маніяк. Серед білого дня (з 13 до 15 год.) хтось обливає сірчаною кислотою молодих дівчат, причому робить це підступно, вихлюпуючи кислоту ззаду. До травмпункту Луцької міської клінічної лікарні протягом чотирьох січневих днів нового року звернулося четверо потерпілих віком 16-18 років із різними ступенями опіків ніг. У кожної з них було роз’їдено одяг, а колготки – аж до шкіри.
(«Досвітня зоря», 2001 р.)

5 років тому
Правда одним реченням
…Депутати облради схвалили виконання Програми протидії тероризму на 2009-2010 рр. та рекомендували продовжити термін її дії до 2012 р.
…Старовижівщина – єдиний район Волині, де ніяк не закінчиться процес формування керівних органів райради.
(«Волинська газета», 2011 р.)
За матеріалами Державного архіву у Волинській області підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%