Пам’яті Сергія Семенюка

Пам’яті Сергія Семенюка

V відкритий міжнародний турнір із волейболу пам’яті видатного волейболіста Сергія Семенюка запам’ятається емоціями, невдачами та високим рівнем проведення. Відбулося спортивне дійство у спортивному залі обласної ДЮСШ (вул. Шевченка, 3).
Вшановувати майстра спорту України з волейболу, президента волейбольного клубу «Підшипник» до нашого міста прибули гості – команди «ПП Борідка» з м. Ковеля, «Єдність» із м. Броди, «Дружба» (м. Червоноград Львівської обл.), команда «Спартакус» із м. Адамувка (Польща). У переліку також – і луцькі команди: «Олюртранс» та «СКФ Україна». Що цікаво, у складах цих команд були гравці, які в минулому виступали і тренувалися під керівництвом Сергія Федоровича.
Не оминув увагою волейбольне шоу Луцький міський голова Микола Романюк, голова комітету по фізичній культурі та спорту Юрій Волинець, а також син легендарного волейболіста Андрій Семенюк. Вони й привітали учасників під час урочистого відкриття.
Трибуни спортивної школи були переповнені емоціями. І навіть у перерві ніхто не сумував, адже розважати волейбольних фанатів взялася команда черлідерів «Diamonds Stars». Був «на підігріві» майже «Дзідьо» (такий собі двоюрідний брат співака із «геть не схожим» псевдонімом «Дзірдзьо».  
Тож за регламентом турніру шість команд були поділені на дві групи, в яких за коловою системою із трьох партій до двох перемог проводилися ігри.
У групі «А», не зазнавши поразок, перемогла команда «Олюртранс» (м. Луцьк), а в групі «Б» – бродівська «Єдність». У підсумку кращими все ж стали лучани! 
Наш кор. 
Фото Петра КРИВОШЕЯ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%