Проїзд у Луцьку не дорожчатиме

Проїзд у Луцьку не дорожчатиме

До роботи маршрутних таксі, котрі фактично є основним транспортом в обласному центрі Волині, останнім часом у лучан – усе більше претензій. Воно й не дивно, бо порушення помітні неозброєним оком: не завжди перевізники дотримуються встановленого графіку, а водії навіть дозволяють собі не виходити на маршрут. Словом, люди стають заручниками ситуації й постійно обурюються. Тому й не дивно, що на фоні всього цього інформація про ймовірне підвищення вартості проїзду здійняло стільки галасу.

Мовляв, коштуватиме благо користування таким видом транспорту 2 грн 50 коп. Тоді як нині доводиться викладати 2 грн. Та чи варто очікувати підняття ціни? Представники влади міста переконують: перейматися не потрібно, все це – лише балачки.
– Цьогоріч ніхто не буде збільшувати вартість проїзду у маршрутках, – наголосив Луцький міський голова Микола Романюк. – Так, перевізники неодноразово зверталися з відповідними проханнями. Вони пропонують підняти планку до 4 гривень 50 копійок, а то й – усіх 5 гривень. Але такого не буде. Одразу зауважу: є регуляторні документи, бо перевізники наполягають на своєму – хочуть громадських слухань із цього приводу. Але підстав збільшувати ціну немає. Пальне не дорожчає. Так, зростає мінімальна зарплата, але то – не аргумент. Узагалі інформація про підняття вартості проїзду в луцьких маршрутках – надумана й оприлюднена навмисне, аби сколихнути громаду.
Світлана ГОЛОВАЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%