Доки комісія перевіряє

Доки комісія перевіряє

Героєві-афганцеві контракт не продовжили…

Постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму облради обговорила тему продовження дії контракту з директором КП «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа видів боротьби». І хоча до Анатолія Івановича ніяких претензій не виникло, його перебування на посаді вирішили обговорити після 1 квітня ц. р.
Узагалі, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Анатолій Бондарєв для волинської школи боротьби самбо і дзюдо особистість унікальна. І навіть не тому, що виховав величезну кількість спортсменів, які прославляли і ще будуть прославляти нашу область на лише на загальноукраїнському, а й міжнародному рівнях. Річ у тім, що під час війни в Афганістані юний спортсмен, який уже виступав на рівні збірної, добровольцем пішов служити в Афганістан. Виконував там найскладніші бойові завдання як герой (свідчення цьому – бойові нагороди), але зазнав важкого поранення… 
Навіть втративши праву руку, Анатолій Іванович не впав духом, а продовжив активні заняття, сконцентрувавшись уже на тренерській діяльності. Він і досі перебуває у відмінній формі: не можуть виграти в нього навіть майстри спорту з двома руками!
ОДЮСШ видів боротьби Анатолій Бондарєв очолює з 2013-го. Термін дії 5-річного контракту завершується, а тому виникла необхідність його пролонгації. В принципі, на засіданні депутатської комісії ніхто проти не виступив, а заступник голови облради Роман Карпюк наголосив: «Анатолій Бондарєв сумлінно виконує свої обов’язки».
Та довелося взяти до уваги зовсім інший чинник. Як відомо, в облраді продовжує роботу тимчасова комісія, котра перевіряє діяльність усіх комунальних установ. Тому депутати вирішили до отримання результатів її роботи дозволити Анатолієві Івановичу трудитися на займаній посаді до 1 квітня, а потім – знову повернутися до цієї теми.
Можна спрогнозувати, що контракт таки продовжать. Але що психологічної рівноваги іменитому наставникові та його підопічним це не додасть, то це також не викликає сумнівів.
Наш кор.
На фото «ВолиньPost»: Анатолій Бондарєв (справа) і голова облорганізації ветеранів-афганців, депутат облради Григорій Павлович під час цьогорічного, вже ХІV Всеукраїнського турніру з дзюдо пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%