Юніори перемогли по-дорослому

Юніори перемогли  по-дорослому

У п’ятницю, 19 лютого, на льодовій арені «Снігової королеви» в рамках відкритого чемпіонату області відбувся досить незвичний поєдинок із цікавезним результатом: ХК «Володимир» програв ДЮСШ №2/ХК «Спарта» – 2:5 (1:2, 0:2, 1:1). Словом, дорослі поступилися юніорам!
Правда, початок зустрічі для юних спартанців був не надто гладким: хокеїсти «Володимира» досить упевнено розпочали гру, намагаючись тримати ініціативу у своїх руках. І саме їм вдалося першими відкрити лік закинутим шайбам. А «Спарті» все ж знадобився певний час, аби досвідчені гравці з ХК «Луцьк», запрошені головним тренером Дмитром Цимбалом, притертися до своїх юних колег. Коли ж це сталося, Віктор Трофимчук (багаторічний гравець ХК «Луцьк») спочатку добив шайбу у ворота після кидка теж досвідченого Володимира Байсаровича, а потім розпочав атаку, яку влучно завершив Антон Оліда. 2:1 – із таким рахунком команди пішли на першу перерву.
«Володимир», незважаючи на нові пробоїни у власних воротах, намагався все ж залишатися в грі. Але «Спарта» здобула свою першу й цілком заслужену перемогу і тепер готуватиметься до гри проти ХК «Луцьк».
Варто зазначити, що саме ота перша ланка стала головним ковалем спартанської перемоги, провівши до воріт суперника 4 шайби з 5-ти.
Іще одним цінним поповненням «Спарти» став Назарій Прокопчук, котрий грав у третій ланці.
Загалом матч був дуже цікавим, із безліччю небезпечних моментів, чудовими сейвами і боротьбою на кожному метрі майданчика.
Наш кор.