Доманове кремлівським TIRам не здається

Доманове кремлівським TIRам не здається

Волинські активісти кинули виклик системі і знову блокують російські «фури».


Усупереч вимогам громадськості, наразі ще чинний уряд Арсенія Яценюка вступив у переговори з московською владою та виторгував не лише право українським вантажівкам їхати транзитом через Московію, але й зобов’язався забезпечити рух ворожих TIRів у країни ЄС!

Натомість люди не хочуть миритися з кричущим фактом капітуляції перед агресором у вигляді безперешкодного руху російських вантажівок вітчизняними автошляхами. Тому акції протесту, які було стихли, знову поновилися. Але урядовці намагаються виконати свої клятви перед Кремлям за будь-яку ціну…

Як повідомили «Українській правді» 27 лютого у Міністерстві інфраструктури, протести тривають біля волинського с. Доманове у Ратнівському р-ні на пункті пропуску з «Макранами» на кордоні з Республікою Білорусь і на кільцевій дороги міста Стрий, що на Львівщині.  

«В обох точках акції носять мирний характер у рамках чинного законодавства і не блокують рух транспортних засобів, оскільки такі дії можуть розцінюватися як кримінальні правопорушення. Ця інформація підтверджується повідомленнями Нацполіції та СБУ, що виїжджали на місце», – заявили в МІУ.

При цьому у відомстві закликали перевізників, які зупинили свої транспортні засоби, остерігаючись блокади, продовжувати рух:

«Це можна зробити, змінивши маршрут для об’їзду вказаних точок, або замовляти супровід спеціалізованими автомобілями Нацполіції на пунктах пропуску держкордону. Для цього при перетині пункту пропуску потрібно звернутись до митників чи прикордонників, які надають інформацію та допомагають замовити супровід Нацполіції України. Позиція держави залишається незмінною: Україна продовжує виконувати свої зобов’язання по забезпеченню безперешкодного транзиту».

Вл. інф.

Фото з газети «Експрес».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%