Ігор Єремеєв досі живий?!

Ігор Єремеєв досі живий?!

Причина відсутності депутата – немає копії довідки про смерть…


2 березня ц. р. «Волинська газета» отримала відповідь із Центральної виборчої комісії.  За дорученням заступника голови ЦВК  відповідальний працівник Юрій Швець нагадав, що «відповідно до частини 5 статті 81 Конституції України в разі смерті народного депутата України його повноваження припиняються з дня смерті, засвідченої свідоцтвом про смерть».

Чому вибори в окрузі №23 не призначили й досі?

«Натомість до ЦВК на сьогодні не надходило офіційних документів, наявність яких надала б можливість встановити визначені Законом України «Про вибори народних депутатів України» підстави для прийняття Комісією рішення про призначення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому обрізу №23. У зв’язку з цим до Голови Верховної Ради України надіслано звернення щодо надання Центральній виборчій комісії копії свідоцтва про смерть народного депутата України Єремеєва І. М.», – говориться в офіційному документі.

Щодо спікера парламенту Володимира Гройсмана, який, на відміну від багатьох інших народних депутатів, так і не знайшов часу особисто провести в останню путь Ігоря Мироновича  ні в Луцьку, ні в Острожці, то Володимир Борисович із понеділка – в Брюсселі. Там Голова Верховної Ради України на чолі української делегації ВРУ вивчає передовий досвід європейського парламентаризму…  Відповідно, ніякого роз’яснення за його підписом щодо зволікання з проведенням виборів редакція не отримувала.

Отже, формально для нинішньої влади народний депутат України Ігор Єремеєв – у списку живих народних депутатів. Хіба що не голосує, але, в принципі, чи кнопкодавство, чи хронічне невідвідування сесійних засідань нині сущими парламентарями в принципі нічим від цієї обставини не відрізняються. Як і ще одне кричуще порушення закону, коли давним-давно обрані чи призначені на інші посади продовжують протиправно суміщувати свою нову роботу з виконанням повноважень народного депутата України. Але громада Камінь-Каширського, Маневицького, Ківерцівського і Любешівського районів одного не може зрозуміти: чому в в усіх інших округах паралментар є, а в них уже понад 6 місяців нема? Та й у казочку про відсутність ксерокопії довідки про смерть уже ніхто не вірить...

То чи варто дивуватися, що чимало мешканців смт Острожець Млинівського р-ну Рівненської обл., де  поховали трагічно загиблиго пана Єремеєва, і досі говорить, що насправді Ігор Миронович – живий, а замість нього похоронили двійника?

Абсурдність такого припущення – очевидна. А діяльність ЦВК і ВРУ – хіба ні?

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%