Політичні бусли

Політичні бусли

Почалося. З першим сонцем полетіли на Волинь політичні бусли. Тихо було зимою. Ні тобі прес-конференцій, ні форумів, ні брифінгів. Це все тому, що бусли у теплих краях відсиджувалися. Де та Волинь, а де, скажімо, Шарм-ель-Шейх?.. Але тільки «забубнявіли» чергові партійні перегони, як і «пернаті» замайоріли. 
Сезон сезону – не рівня. Цього разу весна-літо-осінь диктує, видно, моду на боротьбу з корупцією. Бо антикорупціонерів розвелося – як комарів на Поліссі. Нема спасу. І Дмитро Ярош нещодавно був. І Міхеїл Саакашвілі мав до Луцька приїхати на Антикорупційний форум, але щось не склалося. І навіть цілий десант нардепів – група «Депутатський контроль» – побував у «Білому домі», щоб провести «майстер-клас», як однією паркетною нарадою корупцію на Волині побороти. Так і анонсували: мета наради – боротьба з корупцією. 
Міжфракційна група у Верховній Раді для того була й створена, об’єднала представників різних фракцій. На чолі депутатського десанту вже добре знайомий нардеп Дмитро Лубінець, який, хоч і має донбасівську прописку, але активно пропагує свою діяльність на Волині. Він же як співголова об’єднання розповів про завдання угрупування. «Один у полі не воїн», переконаний, тому корупцію побороти можемо «тільки разом». 
Хоча Волинь ніби і так демонструє пристойний рівень протидії таким злочинам. Заслухали керівників правоохоронних структур і виокремили три найбільші проблеми: бурштин; митниця й земельні ділянки для учасників АТО. А як це зібрання допоможе, словами із виступу одного із керівників виконавчої влади, «просунутися в напрямку боротьби з корупцією», залишається здогадуватися. Ніякої політики, переконували. Разом із тим «контролером» на Волині призначили... керівника осередку провладної (!) партії і помічника нардепа Лубінця Романа Романюка.
Наступного тижня варто очікувати інших буслів… Настає пора знову турбуватися про народ. Але тільки до зими, далі бусли – знову в теплі краї. Оце погніздилися. «Вилупили» малих буслів і – можна збиратися.
От тільки є у цих птахів одна своя традиція. Спочатку вони вчать лелеченят літати. А перед відльотом у напрямку Півдня збираються у зграї і найбільш слабких (своїх же!) …закльовують дзьобами. Отак і з народом у політиків. Прикормлять обіцянками – і вже летів би з ними й сам. А тоді – «заклюють». Реаліями. 
Олена ЛІВІЦЬКА. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%