Зброя гангстерів і фальшивий мільярд

Зброя гангстерів і фальшивий мільярд  Якщо уряд і далі забезпечуватиме житлом військових такими темпами як зараз, то ця черга розтягнеться аж на 49 років!

Таку оцінку діяльності КМУ Арсенія Яценюка дав народний депутат Артем Ільєнко. 
«Згідно з даними, які нам надало Міноборони, зараз у черзі на житло перебуває майже 50 тисяч військових та звільнених у запас. Минулого року житло отримали лише 658 сімей, причому з цієї кількості лише 256 родин отримали житло постійне – решті дали службове», – деталізував парламентар. Він також обурився з приводу недостовірних даних, які Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк озвучив на засіданні уряду 27 травня 2015 р.
«На цьому засіданні прем’єр заявив, що уряд на закупівлю житла для учасників АТО виділив мільярд гривень. Тоді ж Арсеній Яценюк доручив Міноборони, МВС та СБУ невідкладно оформити бюджетні програми, а Міністерство фінансів профінансувати їх. Кабмін тоді обіцяв закупити житло всім учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів до 1 вересня 2015 р. Однак на наш запит у Міністерстві оборони відповіли, що цей обіцяний мільярд ніхто так і не виділив!», – цитує Артема Ільєнка Агенція УНІАН.
Відтак, у відомстві Степана Полторака торік лише створили міжвідомчу робочу групу, яка мала напрацювати рекомендації щодо створення організаційних, економічних та інших умов, необхідних для вирішення проблеми дефіциту житла для військових. Однак від часу створення цієї комісії вона збиралася лише тричі, і конкретних результатів її роботи поки немає…
Зате Міністерство оборони розгорнуло титанічну діяльність в іншій сфері. Йдеться про обдаровування подарунками до днів народжень українських високопосадовців і нардепів. Чи не найхаризматичніший у списку тих, кому міністр оборони Степан Полторак подарував за символічну ціну раритетну вогнепальну зброю, – Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. 
Журналістка Христина Малазонія знайшла документ, який стверджує: у травні 2015 р. Степан Полторак нагородив свого безпосереднього начальника «за визначні заслуги у забезпеченні обороноздатності країни, зміцненні нацбезпеки, зразкове виконання службового обов’язку та виявлені високий професіоналізм, честь і доблесть» пістолетом-кулеметом системи «Thompson M1», 1928 р. випуску, калібру 11,43 мм та додав 203 бойових патрони. Саме цю зброю охоче використовували американські гангстери в період «Великої депресії» в США в 30-х рр. минулого століття… А день народження в 41-річного Арсенія Яценюка якраз припадає на 22 травня…
Наш кор.
На фото з архіву: «Thompson M1».


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%