Скажи, хто твій кум

Скажи, хто твій кум

Як горохівські Диковини Медведчука з Лозінським пов’язали.

В Україні давно й успішно діє цілий «Інститут кумівства». І то ні для кого не секрет. Але от поодинокі кумівські зв’язки досить навіть цікаві, як-от, наприклад, Віктор Лозінський, виявилося, родич Вікторові Медведчуку через свою дружину Діану – сестру Оксани Марченко.
Народний депутат Віктор Лозінський – той самий однопартієць Юлії Тимошенко, відомий  фігурант у справі про вбивство з обтяжувальними обставинами (саме його, нагадаємо, звинуватили у кривавому вбивстві місцевого мешканця під час полювання на Кіровоградщині) та незаконне зберігання зброї. 20 квітня 2011 р. його засудили до 15 років позбавлення волі.
А Віктор Медведчук – славнозвісний кум Володимира Путіна, він же – один із «євроінтеграторів» України (принаймні така офіційна, геть не кумівська позиція). А мама його дружини, до речі, відомої телеведучої Оксани Марченко – має безпосередній стосунок до нашої Волині, адже її другий чоловік – родом із с. Диковини Горохівського р-ну, про що «Волинська газета» детально розповідала ще в березні 2014-го. Як і про те, що сама пані Оксана зі своїм чоловіком не раз приїздила на Волинь, правда, не в Горохівський, а у Володимир-Волинський р-н – помолитися у зимненському монастирі.
Тож, як повідомило видання «Патріоти України», тепер Віктор Медведчук тисне на Генеральну прокуратуру з вимогою скорішого звільнення Віктора Лозінського. І той має всі шанси зовсім скоро опинитися на свободі через амністію. Тиск із боку Медведчука на прокурорів триває вже більше місяця, йдеться у тому ж повідомленні. 
Нагадаємо: нещодавно суд постановив відпустити депутата, однак ГПУ має намір оскаржити рішення суду. Але Віктора Шокіна та його помічників наполегливо просять випустити вбивцю згідно з постановою законодавства. 
А щодо самої постанови, то втрапив під амністію Віктор Лозінський завдяки так званому «закону Савченко», котрий досить поспішно депутати проголосували ще в листопаді минулого року і котрий уже багато хто намагається використати у своїх цілях. Цим законопроектом передбачено, що один день у СІЗО буде зараховуватися як два перебування в ув’язненні після винесення вироку. У пояснювальній записці йшлося про те, що люди можуть роками сидіти у СІЗО без винесення щодо них обвинувачення. Робили все це, нагадаємо, заради Надії Савченко, котра волею долі очолює список того ж БЮТу…
Може, й просто збіг.
Світлана ГАВРИЛЮК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%