Де комбриг-51?

Де комбриг-51?

Під час виходу українського війська з Іловайського котла безслідно зник командир 51-ї ОМБР полковник Павло Пивоваренко. Подальша доля – досі невідома.
Як повідомили «Волинській газеті» в Міністерстві оборони України, офіцер вважається таким, що пропав безвісти. і досі перебуває в резерві командного складу Генштабу.
Щоправда, багато демобілізованих вояків бригади вважають, що комбат здався в полон та переїхав у Росію, де й проживає його родина. Інші переконані: полковник поліг у бою смертю хоробрих біля Катеринівки під мінометним обстрілом російських агресорів…
Цієї ж версії дотримується Ярослав Тинченко з видання «Тиждень»:

«Насамперед, найімовірніше, загинув в. о. командира 51-ї ОМБР полковник Павло Пивоваренко. Вочевидь, він наклав головою на висоті, де українські підрозділи знищили 2 російських танки Т-72.  Є свідчення про те, що його тіло було понівечене, а тому – опізнати полковника не було можливості. Попередня експертиза ДНК показала, що останки Героя покояться на Кушугумському кладовищі під Запоріжжям. Його поховали як невідомого солдата».
Коли громадськість дізнається про остаточні результати ДНК, наразі невідомо.
Вл. інф.
На фото з архіву та «Запорізького інформаційного порталу»: перепоховання 57 невідомих українських бійців на Кушугумському кладовищі; Павло Пивоваренко біля своїх солдатів, літо 2014 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%