Якого кольору Потап і Настя?

Якого кольору Потап і Настя?

ЗАБОРОНИТИ! – кажуть місцеві активісти.

Довкола концерту групи «Потап і Настя» у Луцьку розгорілися неабиякі пристрасті. Окремі луцькі активісти Революції гідності обурилися ймовірній появі епатажного Потапа і звабливої Насті на волинській сцені. Окрім гучних заяв у соціальних мережах, вони не тільки провели прес-конференцію, а й навіть адресували електронну петицію Луцькому міському голові Миколі Романюку з вимогою… заборонити цей концерт.
А все тому, що у розпал війни в Україні Потап, виступаючи на врученні однієї з музичних премій у Москві, неочікувано зняв штани і «від імені всіх українських артистів» подякував Росії за те, що приймає наших співаків. І полився на Потапа гнів мільйонів патріотично налаштованих фанатів і не тільки...
Що тільки не робив продюсер і музикант, аби довести свій патріотизм після того, як походив у трусах московською сценою. І пояснював, і вишиванку одягав, і з прапором синьо-жовтим виходив на публіку… Навіть українську з уст російськомовного уродженця Києва тепер чути значно частіше. 
«Тож за яких обставин відбуватиметься концерт «Потапа і Насті», що має пройти 18 квітня на сцені облмуздрамтеатру, можна здогадуватися. Але, схоже, емоційні заяви тільки підігрівають інтерес до приїзду Потапа. Кажуть, квитки на цей виступ розходяться «на ура».
Та якщо Потапу ця вся історія «до лампочки», то поки продюсер ніяк не відреагував на луцький спротив. Міському голові Миколі Романюку можна тільки поспівчувати. Тепер йому треба розглядати злощасну петицію. І вирішувати ну дуже злободенну і болючу проблему для лучан: пускати чи не пускати Потапа в Луцьк. І ще цікаво: якщо не пускати, то – як?..
– Ігор Алексеєв, громадський активіст, Луцьк: «Є таке поняття, як національна гідність, національна честь. Елементарні поняття, які роблять обличчя країни у світі. Коли Потап, я не знаю, який він народний чи заслужений, приїжджає в Москву, вилазить на сцену, знімає штани і дякує Росії за те, що вона його приймає – це ганьба».
– Потап, музикант, продюсер, Київ: «Не вірте всьому, що кажуть. Думайте і відчувайте серцем! А наші з Настею серця – жовто-блакитні!» 
*Анастасія Каменських (4.05.1987 р.), народилася в Києві. Мама – Лідія Петрівна Каменських, співачка Національного академічного народного хору ім. Григорія Верьовки. Батько – Олексій Йосипович Жмур був капітаном збірної «Динамо» з волейболу, концертним директором хору ім. Верьовки. 
*Олексій Потапенко (8.05.1981 р.), народився в Києві. Мама – Людмила Олексіївна Потапенко – чемпіонка світу з підводного плавання в естафеті, дитячий тренер із плавання. Батько – Андрій Олексійович Потапенко – військовий. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%