Парламентська некрофілія

Парламентська некрофілія

Майстри підкилимних маніпуляцій і політичні шулери досі тримають у статусі живого ще в серпні померлого Ігоря Єремеєва!

Якби Ігор Миронович був живим, то 3 квітня його рідні, друзі та колеги відзначали б його черговий день народження. Але Ігор Єремеєв, на превеликий жаль, після трагічного падіння з коня під час традиційної прогулянки цуманськими та воротнівськими лісами впав та зазнав травм, несумісних із життям. 13 серпня 2015 р. його серце перестало битися в одній зі швейцарських клінік…
Відтоді минуло 9 днів його світлої пам’яті. Потім – сороковини… 
Але найдивніше, що його душі й досі не дають спокою черстві інтригани, які засіли не лише у Верховній Раді України, але й довкола неї, смикаючи угодними чиновниками, наче маріонетками чужої волі… Бо як ще пояснити дуже дивну поведінку Центрвиборчокому, який не призначає проміжних виборів народного депутата України у Маневицькому окрузі №23 тільки на тій підставі, що із апарату парламенту досі не надійшли підтверджувальні документи про смерть Ігоря Єремеєва?! 
Про це «Волинська газета» вже повідомила в статті «Ігор Єремеєв досі живий?!», надрукованій ще 3 березня ц. р. У статті також ішлося, що звернулися за офіційними роз’ясненнями до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.
Судячи з усього, Володимир Борисович вирішив сам не підписувати ніяких документів із цього приводу, а переадресував звернення в Комітет із питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, який очолює представник «Батьківщини» Сергій Власенко. А той, у свою чергу, як досвідчений парламентар і кваліфікований юрист, також уникнув прямої відповіді! Бо наше звернення перейшло «у спадок» до голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Руслана Князевича.
Звертаючись до Руслана Петровича, Сергій Володимирович написав таке:
«Постановою Верховної Ради України «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання» №22-VIII від 4 грудня 2014 р.) до предметів відання Комітету з питань правової політики та правосуддя віднесено законодавче забезпечення організації та порядку проведення виборів, референдумів». 
Тому Сергій Власенко скерував до не менш кваліфікованого юриста Руслана Князевича (фракція «Блоку Петра Порошенка») запит із проханням «дати відповідь щодо орієнтовної дати проведення проміжних виборів в одномандатному окрузі №23 у зв’язку зі смертю народного депутата Ігоря Єремеєва, причини відтермінування тощо».
Чекаючи чергової відповіді на очевидне питання, автор цих рядків звернув увагу ще на одну обставину, так чи інакше пов’язану з історією округу, який представляв Ігор Єремеєв. Ідеться про нові зарплати парламентарів та їхніх помічників-консультантів, які суттєво збільшили. 
Що у Верховній Раді України ніхто не сумнівається, що Ігор Миронович не живе, свідчить хоча б той факт, що на офіційному парламентському порталі зникла будь-яка інформація як про нього самого, так і про тих помічників-консультантів, які йому допомагали працювати. 
Але чи означає це, що бухгалтерія перестала нараховувати зарплату як самому Ігореві Єремеєву, так і тим, хто був зарахований в штат його асистентів на постійній основі? Може, ще і його картка для голосування досі не заблокована?!
Бо з приймальнями народного депутата Єремеєва ситуація цілком зрозуміла: немає Ігоря Мироновича, тому ніхто й не хоче їх утримувати власним коштом. Друзі випарувалися…
Відтак, питання, хто з нині сущих бере на себе великий гріх і досі тривожить душу Ігоря Мироновича його міфічним перебуванням у складі Верховної Ради України, залишається відкритим.
Володимир ДАНИЛЮК.
На фото Олени ЛІВІЦЬКОЇ: труна з тілом Ігоря Єремеєва біля церкви в с. Острожець Млинівського р-ну Рівненської обл., де й поховали Ігоря Мироновича.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%