300 мільйонів на фонтан

300 мільйонів на фонтан

Фірма «Budimex» виграла конкурс на капітальну реконструкцію головної площі адміністративного центру сусіднього воєводства і підписала офіційну угоду з міською владою про початок виконання проекту. Через рік Литовський майдан Любліна зміниться до невпізнання!
«Budimex», беручи участь у відкритих торгах на виконання робіт, запропонував найменшу вартість – 48,8 mln zł (орієнтовно 300 млн грн). Але підписати угоду раніше не вдалося: конкуренти поскаржилися в центральні інстанції, там ретельно переглянули умови конкурсу і дійшли висновку, що «Budimex» здобув перемогу цілком законно, але повинен знову підписати угоду з владою м. Люблін. 
«Цього разу вже не вплинули жодні зауваження щодо запропонованого нами проекту реконструкції, – деталізувала журналістам газети «Kurier Lubelski» прес-секретар Президента міста Беата Крижановска. – Це означає, що вже можемо підписати офіційний договір із фірмою, яка представить детальний перелік робіт і термін їх виконання».
Але все це не впливає на дату закінчення реконструкції Литовської площі – квітень 2017-го. 
Таким чином, уже найближчим часом центр Любліна буде повністю розкопано та загороджено. Головним об’єктом, як розповідав Президент міста Кшиштоф Жук, стане спорудження нового фонтану та облаштування пішохідної зони. 
На Волині аналогічні проекти наразі навіть не розглядаються. Тут аби дорогу від Володимира-Волинського до Луцька хоча б так-сяк залатати…
Роман УСТИМЧУК.
На фото з газети «Kurier Lubelski»: схема реконструкції Литовської площі в Любліні.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%