Два дні у «Чудовому світі дитинства»

Два дні у «Чудовому  світі дитинства»

240 спортсменок із 17 провідних гімнастичних шкіл України поборолися за першість під час ІІІ відкритого благодійного турніру з художньої гімнастики. «Чудовий світ дитинства» – так назвали змагання. А ще це – просто видовище, котре викликає справжній захват. 
Було все у спортивному залі Луцького НВК №24. Організували захід комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради, федерація гімнастики Волині та спортивний клуб «Фаворит».
Як повідомили організатори, учасники – гімнастки з м. Володимира-Волинського, Рівного та Львова. Змагання були особисті. Переможці визначалися за найбільшою сумою балів, набраних у багатоборстві.
Два дні глядачі отримували справжню насолоду від виступів талановитих дітей та дорослих (змагання були у різних вікових категоріях). Окрім того, всі могли долучитися до акції зі збору благодійних коштів на лікування онкохворих діток.
Переглянувши понад 450 виступів юних грацій, журі, яке очолювала суддя національної категорії та засновник турніру Наталія Данелюк, визначили найкращих. І, що приємно, лучанки найчастіше сходили на п’єдестал.
Світлана ГАВРИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%