Березовий сік: плюси та мінуси

Березовий сік: плюси та мінуси

Вживання весняного напою людям із сечокам’яною хворобою – один із методів профілактики та «виведення» мікролітів.
Про цілющі властивості березового соку навіть лінивий знає. Ще б пак: весною, коли наш організм так потребує «корисних запасів», цей напій дарує стільки вітамінів та мінералів:
*він містить солі магнію, натрію, кремнію, калію, кальцію, алюмінію, міді, марганцю, заліза, титану, барію, нікелю, фосфору, цирконію, стронцію, азоту;
*фітонциди соку значно підвищують опірність організму до вірусних інфекцій, *вбивають бактерії і мікроби, посилюють імунітет, на цьому засновані протизапальні властивості напою;
*покращує обмін речовин, сприяє виведенню токсинів, солей із організму, тонізує нервову систему, запобігає депресії і застосовується для схуднення.
Вживати березовий сік можна в необмежених кількостях як дорослим, так і дітям (хоча при лікуванні необхідно дотримувати рекомендації лікаря!). Березовий сік практично не має протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості. Але не рекомендується людям, які страждають алергією на березовий пилок. 
Уролог Луцької міської клінічної лікарні Павло ШЕЙКО зазначає: «За понад десять років роботи з досвіду знаю: щойно пішов березовий сік – кількість дзвінків та записів на прийом до уролога різко зростає. А все тому, що люди з благою ціллю – почистити організм – створюють собі мороку.
Найчастіше після вживання березового соку камені і так званий пісок «зрушують» із місця, і, якщо великих розмірів, заблоковують сечовивідні шляхи. Добре, коли після нестерпного болю усе завершується добре, – камінець виходить із сечею та за якийсь час слизовий шар сечовидільних шляхів відновлюється. А буває, що неконтрольоване вживання березового соку кладе пацієнта на операційний стіл. 
Але є й інший бік медалі: той самий березовий сік стає справді лікувальним, коли йдеться про так званий пісок у нирках або камінці, розмір яких – не більше 5 мм. Щоб оздоровлення «природними ліками» дало максимальний ефект, вживати березовий сік рекомендується за 30 хвилин до їди 3-4 рази на день по одній склянці. Оптимальна тривалість курсу – один місяць. Оскільки свіжий березовий сік (а саме він має лікувальні властивості) швидко псується, то замість переварювати його – приготуйте березовий квас і зберігайте напій у темному прохолодному місці. Таким чином «березові ліки для нирок» ви зможете використовувати аж до літа й появи свіжих дарів природи, які продовжать позитивний вплив на нашу сечовивідну систему».
Якщо людина знає про наявність у своєму організмі каменів нирок – хай не зловживає напоями, які мають сечогінний ефект.
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%