Підкорювач подіуму і жінок

Підкорювач подіуму і жінок

Переможець конкурсу «Людина року Волині» та креативний луцький дизайнер у минулому був… слюсарем заводу.

Леодор Кравчук – це не сценічний псевдонім. Хоча наш співрозмовник – дійсно зірка епатажу. На подіумі дебютував у віці 59. А першу дизайнерську річ змайстрував десять років тому.
Підштовхнуло ж до створення екстравагантного одягу весілля племінниці. Точніше – жених, гості якого приїхали аж із Німеччини. «Хотів показати, що древній Луцьк – місто особливе. От і придумав декілька родзинок до стандартного чоловічого костюма», – пригадує Леодор.
До речі, щодо імені, то назвали так чоловіка батьки на прохання дідуся. А він так захотів, бо майже святим вважав місцевого священика на ймення Леодор. «Якщо народиться внук, тільки так його назовіть», – неодноразово повторював. А оскільки ім’я напряму впливає на долю людину, то колишній слюсар цукрового заводу ось уже десять літ якщо не шокує, то вражає точно. 
– Коли прогулююся Луцьком у сорочках власного пошиву, жодна жінка не пропустить мене без уваги. Не раз компліменти мені кидають, просять телефончик дати. Але з одруженими дамами стосунків стараюся не мати. Не хочу, аби повторювалися історії, коли через мене розпадалися сім’ї чи анульовувалися весілля. 
– А от із незаміжніми дамами віком 30-ти і старшими спілкування – справжня для мене насолода, – зізнається співрозмовник. – Що одружений – не заперечую. Як і те, що у свої 67 маю дітей, онуків і 5-літню правнучку. Однак паспортний вік, погодьтеся, дещо відрізняється від мого фізіологічного. Тому досі я не соромлюся перед фотокамерами позувати до пояса оголеним. Та й костюми, що їх шию для демонстрації на подіумі, фактично всі вдягаються на голе тіло. Готуючись до  показу мод, моделями запрошую чоловіків, яких зустрічаю прямо на вулицях Луцька. Бо тоді кожна моя дизайнерська фантазія отримує «живе дихання живого міста».
Натомість коли йдеться про фотосесії (епатажний Леодор Кравчук прикрасив сторінки багатьох глянцевих журналів), то тут чоловік запрошує до творчого тандему жінок. Для нього не грає ролі вік партнерки, професія чи параметри фігури. Єдина вимога – краса та харизма.
– А от у плані інтимних стосунків я – людина вірна. У шлюбі з Ольгою живемо 44 роки. На початках вона, звісно, дуже ревнувала до моїх муз. Доходило навіть до криміналу і судових слухань. Але з часом усе втихомирилося, і ми з дружиною мирно співіснуємо під одним дахом. 
Щодо секретів молодості, то Леодор Кравчук зізнається: жодних кремів, масок і тим паче пластики не визнає. 
Від сивини, переконався, добре допомагає щоденне вживання домашніх кислих яблук. 
Аби підтримувати майже аполлонівське тіло, чоловік не цурається рубати дрова, носити відрами воду. Та й виготовлення надгробних пам’ятників (цим заробляє на хліб насущний) – праця не лише творча, а й фізично важка.
В період посту Леодор Кравчук знаходить духовне очищення у виготовленні унікальних, на мармуровій основі ікон. 
Однак головним секретом здоров’я та краси називає кохання: до сім’ї, світу, справи, котрою займаєшся. 
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
Фото з архіву Леодора Кравчука. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%