Чи чекати Кошаруку підвищення?

Чи чекати Кошаруку підвищення? Що поєднує заступника  голови облдержадміністрації , екс-мера Ковеля Сергія Кошарука із новим прем’єром Володимиром Гройсманом?

Із 14 квітня 2016-го Володимир Гройсман – Прем’єр-міністр України. Нині відомий український політик починав  як наймолодший мер міста у державі (вперше обраний у 2006 р. як безпартійний).  До 2014-го Гройсман залишався Вінницьким міським головою. До парламенту потрапив у списку Блоку Петра Порошенка.

Але була у політичній біографії глави уряду і ще одна партія. Адже у 2010-му Володимир Гройсман повторно балотувався на посаду Вінницького міського голови від маловідомої партії «Совість України». Політичний проект (а головою «Совісті України» тоді значився ректор Київського Міжнародного університету Хачатурян  Хачатур  Володимирович) він використав як юридичну платформу, що давала можливість брати участь у виборах. Цікаво, що саме ця партія – спільне у біографії Володимира Гройсмана та нинішнього заступника голови Волинської облдержадміністрації Сергія Кошарука.

У 2010-му «Совість України» «благословила» на участь у місцевих виборах лише двох (!) кандидатів на посади міських голів: діючого тоді Вінницького міського голову Володимира Гройсмана і так само діючого тоді Ковельського міського голову Сергія Кошарука. От тільки Гройсман переміг із результатом понад 77,8%, а Сергій Дмитрович програв Олегові Кіндеру … 27 голосів.

Фактично в одну пору обидва мери й повернулися у нову партійну площину – під крило Петра Порошенка. Тому й напрошується припущення не тільки про ймовірне знайомство Кошарука та Гройсмана, а й про існування більш тісних зв’язків. У будь-якому випадку, ця думка має право на існування. Або на спростування.

А от чи призведе новий кар’єрний стрибок Володимира Борисовича до кадрових змін у біографії Сергія Дмитровича – тема для прогнозів…

Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора та з відкритих джерел: Сергій Кошарук в роки головування в Ковелі; із партійної преси періоду виборів у 2010-му.

*Сергій Кошарук –  ковельчанин. Із 2006 до 2010 – Ковельський міський голова. До обрання був підприємцем. У 2014-му призначений радником голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика.  Із лютого 2015-го – заступник голови Волинської облдержадміністрації. У 2015-му  балотувався на місцевих виборах на посаду Ковельського міського голови, але вдруге (як і в 2010-му) програв вибори Олегові Кіндеру. Не пройшов Сергій Дмитрович і до облради, куди балотувався у списку БПП. Сьогодні Сергій Кошарук – депутат Ковельської міської ради, голова фракції БПП.
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%