Кіндер назвав резонансні звільнення «партійними оргвисновками»

Кіндер назвав резонансні звільнення «партійними оргвисновками»

Лідер партосередку прокоментував кадрові зміни у лавах політсили.
Волинська «Батьківщина» втратила два партійця. Минулого тижня партія позбулася депутата облради Василя Столяра. Учора стало відомо про те, що партквиток забрали й у заступника голови облради Романа Карпюка. До речі, саме того Романа Карпюка, який на місцевих виборах керував виборчим штабом цієї політсили на Волині. 
Очевидно, рішення приймали з подачі лідерки Юлії Тимошенко. Не встигли ЗМІ поширити неофіційні відомості про звільнення з партії Романа Карпюка, як керівники «Батьківщини» організували прес-конференцію. Говорили про «перехід в європейську опозицію». Прокоментували і резонансні події останнього часу. За словами керівника осередку Олега Кіндера, йдеться про партійну дисципліну. Фактично він підтвердив, що рішення щодо Романа Карпюка приймала сама Тимошенко, мовляв, його «ухвалили вчора в закритому режимі на найвищому партійному рівні».
 «Ми говоримо за те, що є момент партійної дисципліни. Чому ми маємо про це сьогодні говорити, бо ми наполягаємо на перевиборах до Верховної ради  і перевиборах по відкритих списках. Наші депутати є і в облраді. Водночас, була порушена процедура обрання, порушені норми статуту нашої політичної сили і положення про обрання голови фракції в обласній раді. Були зроблені, так звані, партійні оргвисновки, чому й така жорстка позиція бюро відносно депутата Василя Столяра і в частині заступника голови облради Романа Карпюка», - цитує «Волинська правда» Олега Кіндера.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%