Бомбардувальники - у небі над Луцьком

Бомбардувальники - у небі над Луцьком Що ж насправді відбувається на військовому аеродромі обласного центру?

Поява авіації у небі над обласним центром збурила інтерес громадськості. Хіба лінивий не знає, що «на вишівському аеродромі» ЩОСЬ відбувається… То що за таємничі літаки і вдень, і в нічну пору здійснюють польоти на Волині?

За словами заступника командира аеродрому, майора Андрія Вдовіцина, йдеться про навчання пілотів: «Відбуваються планові польоти. Здійснюється підготовка льотного складу Повітряних сил Збройних сил України. Літаки над містом літають – українські. Не молдавські, не білоруські, не ворожі чи будь-які інші – наші, українські! Для чого? Таким чином здійснюється професійний вишкіл льотного складу. Проводиться відпрацювання різних завдань. Скажімо, застосування бомбардувальної авіації. Перед навчанням на луцькому військовому аеродромі побував заступник командувача Повітряних сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін, перевіряв спроможність особового складу виконувати завдання. Він високо оцінив стан злітної смуги, морально-психологічний стан особового складу».
Тож, за словами Андрія Вдовіцина, у Луцьку працює бомбардувальна авіація Повітряних сил ЗСУ: «Йде відпрацювання моментів нанесення бомбових ракетних ударів по наземних цілях (це наш полігон у Ковельському районі), а також моменти протиповітряної оборони на надзвичайно малих висотах. Це те, що стосується бойових завдань. Навчання відбуватимуться протягом тривалого періоду».

Поява літаків над Луцьком викликала масу домислів і дописів в Інтернет-просторі. Не позаздриш і мешканцям мікрорайону Вишків обласного центру, оселі яких дуже близько до військового аеродрому, адже доводиться миритися із «шумовим ефектом» від частих польотів. Тому нещодавно до військових безпосередньо на аеродром навідалися депутати Луцької міської ради Костянтин Петрочук, Сергій Була, Аркадій Саламатін та заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко, аби почути із перших уст, що відбувається, та мати що відповісти лучанам на численні запитання.

Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора: Андрій Вдовіцин.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%