Котел Шавлака

Котел Шавлака

Мітинг під Волинською митницею у с. Римачі Любомльського р-ну продовжується ось уже 16-ий день. Громада вимагає від керівництва Державної фіскальної служби України відправити назад у Чернігів в. о. начальника митниці Олександра Шавлака.


Вхід до адміністрації митниці був зачинений для громадян України, котрі не працюють на митниці. Особливо привернув увагу випадок, коли до митників із особистим питанням прийшов чоловік у військовій формі, з орденами, і, як пізніше з’ясувалося, старший лейтенант запасу, учасник бойових дій АТО М. П. Байдюк.
Проте,двері  зачинились і перед ним. Тому він, теж здивований реакцією працівників митниці, приєднався до мітингу та подав заяву до прокуратури м. Любомль із приводу цього інциденту.
19 квітня у с. Римачі Любомльського р-ну сталася довгоочікувана подія: сюди прибув голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Він поспілкувався з учасниками акції протесту та профспілковим активом і вкотре пообіцяв допомогти у вирішенні проблеми.
Натомість акція продовжується.
Богдан КРАСУЛЯ, позаштатний кореспондент «Волинської газети».
На фото автора: люди протестують біля входу на Волинську митницю, який зачинений від «сторонніх» і починає нагадувати «котел Шавлака».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%