Ручний режим

Ручний режим

Надбавку маневицьким учителям чи автобуси «Богдан»?

20 квітня відбулася позачергова сесія Маневицької райради. Депутати ділили 11 млн грн вільних залишків, які залишилися з минулого року. Емоції вирували через край, тож голосування відтермінувалося від 10 ранку аж за обід.
Але делегація сільських вчителів звинуватила голову райдержадміністрації Андрія Линдюка в ручному перерозподілі народних грошей. Андрієві Олександровичу заявили: розподіл вільних лишків відбувся "під своїх". Натомість учителів лишили зі своїми клопотами напризволяще. Педагоги вимагають частину коштів із вільних лишків використати для виплати гарантованої державою надбавки за престижність учительської праці, бо ресурсів освітньої цільової субвенції явно недостатньо.
Хіба не дивно, що очільник виконавчої влади району для придбання нових автобусів «Богдан» вартістю 1 млн 400 тис. грн кожен (випускає завод, який раніше очолював голова облдержадміністрації Володимир Гунчик) гроші знайшов, а на надбавки вчителям – ні?
Зрештою голова адміністрації запропонував всі 1 млн 400 тисяч, що були закладені як співфінансування для купівлі автобусів, спрямувати на зарплату вчителів. Спершу депутати, які підтримали педагогів, не погодилися. Але після перерви вільні лишки таки затвердили. Автобуси відклали на потім. 
Наш кор.
На фото «Волинських новин»: у жовтні 2009-го виробництво шкільних «Богданів» на луцькому автозаводі особисто проінспектувала тодішній Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, якій у присутності на той час голови облради Анатолія Грицюка і голови облдержадміністрації Миколи Романюка показував продукцію тодішній гендиректор підприємства Володимир Гунчик.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%