Орудує серійний убивця, який полює на рудих Валентин?

Орудує серійний убивця, який полює на рудих Валентин?

12 квітня в річці було виявлене бездиханне тіло 38-річної Валентини Білоблоцької. І хоча правоохоронці заявили, що ознак насильницької смерті не виявлено і що покійна залишила передсмертну записку (фінансові проблеми), жителі багатотисячного міста почали переживати за долю молодих жінок із іменами Валентина та рудим волоссям на голові…


Тим паче, що, за інформацією брестської газети «Заря», за останніх 3 місяці Валентина Білоблоцька – це вже третя загибла жінка. І щоразу трагедії відбуваються за нез’ясованих обставин…
У грудні минулого року пішла зі школи і не повернулася додому 39-річна вчителька географії Валентина Голуб. У січні ц. р. труп жінки знайшли біля тієї ж річки Мухавєц (права притока нашого Західного Бугу), буквально на узбіччі Варшавського шосе.
8 березня (у Міжнародний жіночий день!) залишила квартиру Валентина Демчук. Мертву жительку Бреста знайшли через кілька днів неподалік міста в канаві з водою. Як і в попередніх випадках, прес-служба УВС Брестського облвиконкому повідомила про нещасний випадок.
«До речі, за збігом обставин всі загиблі жінки були середнього віку з рудим волоссям і за життя святкували день народження в травні», – деталізували журналісти.
Сергій ШРАМЧУК.
На фото Андрія ВАШКОВА: річка Мухавєц…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%