Профспілки вшановують чорнобильців

Профспілки вшановують чорнобильців


Шановні учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, дорогі волиняни!

Минуло тридцять років відтоді, як нечуваною бідою Чорнобиль увійшов у наші серця. Напевне, немає ні одного українця, ні одної української родини, які залишилися байдужими до цієї страшної трагедії.

З нагоди  скорботи від того чорного дня в українській історії Федерація профспілок Волинської області надсилає щирі слова підтримки всім, хто пережив та вистояв у боротьбі з атомною стихією, та висловлює слова глибокої вдячності нашим землякам – ліквідаторам, що зупинили її ціною власного життя й здоров’я, врятували майбутнє для своїх нащадків.

Усі, кого торкнувся подих цього радіоактивного змія, і нині продовжують болісно відчувати на собі його дію. Саме тому сьогодні їм як ніколи потрібна особлива турбота держави і громади, дієва підтримка у подоланні набутих хвороб та інших життєвих негараздів.

Тож  у цей день дозвольте мені  від імені Федерації профспілок  області низько схилити голову перед тими, хто заслужив це своїм внеском у ліквідацію наслідків глобальної катастрофи, і побажати вам та вашим рідним міцного здоров’я, сімейного благополуччя й довгих років життя.

 

За дорученням президії ФПО голова Федерації профспілок Волинської області

Іванна ДУБИНКА-ФІЛОЗОФ.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%