Сатанинські плани: після нових тарифів українці вимруть, як мамонти?!

Сатанинські плани: після нових тарифів українці вимруть, як мамонти?!

Новоспечений уряд «змушений піти»… Не у відставку, а на чергове злочинне підвищення тарифів! Але чи не від лукавого заяви очільника КМУ Володимира Гройсмана?


Ще не встиг прив’яти шикарний букет червоних троянд, куплений за гроші платників податків і вручений Президентом Петром Порошенком новоспеченому Прем’єр-міністрові України, як Володимир Гройсман ошелешив людей зловісними намірами Кабміну.
Приведення тарифів на газ до економічно обґрунтованого рівня дозволить побороти масштабну корупцію у цій сфері». Про це заявив екс-градоначальник Вінниці та недавній спікер парламенту від «Блоку Петра Порошенка» заявив в ефірі «24 каналу» 20 квітня, в чергову річницю з дня народження одіозного та злочинного Адольфа Гітлера.
«Низькі чи економічно не обґрунтовані тарифи – це поле для жорсткої корупції. Це десятки-сотні мільярдів, які заробили різні люди на цих справах, – цитує Прем’єр-міністра урядова прес-служба. – Коли газ для однієї категорії коштує 3 тисячі, а для іншої – 7, то я вас хочу запевнити, що списують по 3 тисячі для населення, а продають нелегально по 7. Заробляють колосальні мільярди».
Відповідаючи на питання щодо потенційного підвищення тарифу на газ, Володимир Борисович заявив:
«Є зобов'язання, які підписані українською стороною про те, що тарифи на газ будуть 100% відповідати вартості. Іншого шляху просто немає».
Уряд, зокрема Міністр соціальної політики України Андрій Рева, нібито працюють над пошуком рішення, що дозволить мінімізувати негативні впливи прийняття такого рішення для громадян, зазначив Прем'єр-міністр.
«Інша справа, як правильно побудувати умови соціальної справедливості, щоб для тих, хто має невеликий заробіток, навіть підвищення ціни до економічного обґрунтованої, не мало важких наслідків. От це сьогодні дуже важливо», – зазначив Прем'єр-міністр. Він запевнив, що Кабінет Міністрів знайде «компенсаторні речі», які «могли би врегулювати це питання».
Та правду про неадекватні наміри влади, яка лише збільшенням тарифів та подальшим зубожінням народу примушує «жити по-новому», першим сказав Олег Ляшко.
«Якщо уряд України з 1 травня знову підвищить тарифи на газ на 70%, українці вимруть, як мамонти. Люди і зараз змушені обирати, на що витратити копійчані пенсії і зарплати – на їжу або на «комуналку». А платити 12 000 гривень за тисячу кубів газу зможуть тільки казнокради, які сьогодні захопили владу в Україні».
Що ж, на таке цинічне ставлення до народу, який кров’ю заплатив за повалення режиму президента-втікача та на своїх спинах приніс у владні кабінети нинішніх коаліціянтів із числа БПП, «Народного Фронту» та двох олігархічних груп у парламенті («Воля народу» і «Відродження»), не зважився піти навіть одіозний «папєрєднік» Арсеній Яценюк, який відмовився підписувати постанову про підвищення тарифів за ЖКГ та збільшення вартості енергоносіїв, заплановані на 1 квітня.
«День сміху» таким чином відтермінували до… Пасхи?!
Але хто потім «засміється на кутні зуби»?
Сергій ШРАМЧУК.
Карикатура з газети «Сегодня».

 


 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%