Зірка, яка мріє стати травматологом

Зірка, яка мріє стати  травматологом

Володимира Бобіка з Маневиччини вкотре визнали найкращим в Україні виконавцем.

15-річний Володя вже звикся зі статусом «зірка». В особистій «колекції» десятикласника – перемоги на фестивалях «Різдвяна зіронька» (Мукачево), «Сурми звитяги» (Львів), призове місце на заснованому Леонідом Кучмою конкурсі «Соловейко України» (Миргород), неодноразові перемоги на фестивалі «Розстріляна молодість» (Житомир).
Із конкурсу, який відбувся в лютому й участь у якому взяли понад тисячу учасників, наш земляк повернувся з першим місцем. А в березні у Хмельницькому Володя успішно виступив на сцені конкурсу «Пісні над Бугом». А загалом найбільші свої лаври слави  юнак завоював усього за два останні роки!

– Серйозно займатися вокалом із заслуженим діячем мистецтв України Олександром Сінютіним я дійсно розпочав тільки 2014-го. Тоді ж відбувся мій дебют на великій сцені.

І тепер жодного тижня не минає без виступу та оплесків, – розповідає талановитий колківчанин.
У концертному репертуарі Володимира – понад 40 композицій. Більшість із них – ліричні: про маму, Україну та кохання. Завжди оплесками зустрічає публіка пісні на патріотичну тематику. Хоча й твори іноземною, що їх дарує глядачеві юний волинянин, теж зривають шквал аплодисментів.

На запитання «Чи маєш свого стиліста?» Володя лише сміється: 
– Готуючись до виступу, я зосереджую увагу на віртуозності виконання.  Тож над сценічним образом, якщо чесно, не заморочуюсь. Одяг, зачіска, взуття – все це мамин клопіт.

Костюми, зізнається хлопець, вони купують у Луцьку на базарі. Дійсно: навіщо шити усілякі витребеньки, якщо куди легше купити вже готовий класичний костюм? Різні брошки, квіти у петличках, бантики абощо хлопець просто «не переварює». Мовляв, не тим має чоловік відзначатися. 

 – Багато часу приділяючи вокалу, я й про науку не забуваю, – зауважує вихованець школи-ліцею в селищі Колки. – Бо чи вийде поєднати майбутнє з великою сценою – хтозна, а от спеціальність «Лікар-травматолог», яку мрію здобути, завжди лишиться затребуваною.

Хоча жодна участь на престижних конкурсах не минала для Володі без призового місця, втім юний артист не хворіє зірковістю. Ніколи у планах не мав «засвітитися» в шоу на зразок «Голос країни» чи «Україна має таланти».

– Звісно, це піар, можливість показати себе. Але я такого не люблю, – скромно каже десятикласник. А на запитання «Чим же найбільше хотів би прославитися?» юнак відповідає:

– Талантом, розумом й наполегливістю!
Оксана БУБЕНЩИКОВА.

ДОСЬЄ: 
Знак зодіаку: Близнюк.
Улюблена страва: їсть усе.
Гурти-фаворити: «Біла вежа», «Антитіла», «Фіолет».
Улюблений співак: Микола Мозговий.
Найбожевільніша мрія: в одну мить стати дорослим.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%