Лист, що проймає до сліз

Лист, що проймає до сліз

Більш як сорок років тому вчителювала на Любомльщині Валентина Трохимівна Драголюк. Вісім осеней зустрічала школяриків на порозі свого класу. Вісім весен вручала щебетливим гаврикам табелі.
ле так уже склалася доля, що зовсім молоденькою учителькою змушена була покинути любу серцю Волинь і стати громадянкою Естонії.
Чужа країна приготувала нелегкі випробування. Тому щоразу, переглядаючи кінофільм «Москва сльозам не вірить», Валентина Драголюк додавала: «І Таллінн теж…»
Так само, як головна героїня легендарної стрічки, Валентина Трохимівна теж долала самотужки труднощі й негаразди. Дякувати Богу, виховала сина. Тепер ось онука дочекалася. Але спогади про те, як учителювала в Любомлі, селах Головне, Ладинь, до цих пір гріють душу.
Може і ти, наш Читачу, був серед тих, кому Валентина Трохимівна засівала розумне, добре, вічне? А може, серед вихованців були вже твої батьки? В будь-якому разі колись молоденька вчителька, а нині – сивочола бабуся всім вам шле любов і вітання, що їх передав аркуш учнівського зошита:
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
«Шановні пані та панове! Колись (вересень 1974-го – вересень 1982-го) Ви були моїми учнями. Пишалася Вами. Вважала найкращими. Думаю, що й зросли Ви гідними людьми, патріотами своєї України.
А сьогодні я, колишня вчителька, вітаю Вас, Ваші родини зі світлим Христовим Воскресінням! Будьте здорові, радійте за своїх діток, шануйте батьків. Живіть у мирі і з любов’ю до людей, до України.
Христос Воскрес!
З повагою до Вас, 
дорогі мої, 
Валентина 
Трохимівна»…
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%